Predstavnik malih dioničara o Agrokoru: ‘Ovo što je do sada bilo je izgubljeno vrijeme’

Naslovnica Forum Komentari članaka Predstavnik malih dioničara o Agrokoru: ‘Ovo što je do sada bilo je izgubljeno vrijeme’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

koji se sustav oporavlja ??? dajte nebudite smješni .

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Puna potpora malim dioničarima ali i vjerovnicima. Nadam se da se insolvencijski postupak neće više voditi kao da se radi o jednoj firmi, nego poštujući pravnu osobnost svih ovisnih firmi unutar koncerna agrokor. Vrijeme jednoumlja je nadam se iza nas.

E moj Purko….ne laje pas radi sela nego zna se zbog čega…
Nitko te nije tjerao da kupuješ Žitnjak tj da sipaš milione unutra nakon izbijanja krize jer si kao vidio dobru firmu koja nema jamstva te si to smatrao dobrom kupovinom..
Sada kad ste ti i Grgić do vrata u todexu pokušavate preko udruge postići nemoguće…
Meni je iskreno žao svbih malih dioničara a posebno bivših radnika koji su dobili dionice..
A onih što su špekulirali sa dionicama nakon što je kriza izbila i izašla na vidjelo mi nike žao…
Ja podržavam udrugu…ali ne podržavam tebe jer se kroz udrugu želiš dodatno obogatiti….
PS
Savjet udruzi….iako savjet ne tražim niti bih ga dao rekao bi Birtić….nađite nekog novog predstavnika…Purko je kompromitiran samim tim što je do zadnje blokade pojačano kupovao dionice agrokorovih firmi…bilo putem svoje firme bilo preko svojih bližnjih..
Živili vi meni svi 150 godina

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

Inače Purko sve pet…ništa osobno…samo jedna opservacija sa strane…tvoje je legitimno pravo riskirati i zaraditi ili izgubiti.. a tko sam ja da ti govorim o tome…kako bilo….sretno

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.


E moj Purko….ne laje pas radi sela nego zna se zbog čega…
Nitko te nije tjerao da kupuješ Žitnjak tj da sipaš milione unutra nakon izbijanja krize jer si kao vidio dobru firmu koja nema jamstva te si to smatrao dobrom kupovinom..
Sada kad ste ti i Grgić do vrata u todexu pokušavate preko udruge postići nemoguće…
Meni je iskreno žao svbih malih dioničara a posebno bivših radnika koji su dobili dionice..
A onih što su špekulirali sa dionicama nakon što je kriza izbila i izašla na vidjelo mi nike žao…
Ja podržavam udrugu…ali ne podržavam tebe jer se kroz udrugu želiš dodatno obogatiti….
PS
Savjet udruzi….iako savjet ne tražim niti bih ga dao rekao bi Birtić….nađite nekog novog predstavnika…Purko je kompromitiran samim tim što je do zadnje blokade pojačano kupovao dionice agrokorovih firmi…bilo putem svoje firme bilo preko svojih bližnjih..
Živili vi meni svi 150 godina

Jovane, Purko je zakon.
Frajer je investitor i kupuje u skladu s zakonom, to što smo mi prčija u kojoj nitko zakone ne poštuje i briše privatno vlasništvo je problem.
Da li je Knighetz špekulirao kad je kupovao junk obveznice?Zašto njih ne prozoveš?

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

što kaže PurCo?

New Report

Close