Predstavljen izborni program Kolinde Grabar Kitarović “Za bolju Hrvatsku”

Naslovnica Forum Komentari članaka Predstavljen izborni program Kolinde Grabar Kitarović “Za bolju Hrvatsku”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kolinda-bacila-rukavicu-Josipoviću

bolje-izbori-nego-nastavak-agonije

” Dosta je bilo pesimizma i malodušja! Treba nam novo hrvatsko zajedništvo, optimizam, nova radna energija, nove ideje i gospodarski rast.

A sve vas pitam – možete li navesti i jedan potez aktualnog predsjednika koji ćete pamtiti nakon njegova mandata?
Pamtit će se samo po tome da nikad kad je trebao, po doista bitnim pitanjima, nije imao stav.

Petogodišnja pasivnost sadašnjeg Predsjednika na odlasku spram Vlade pokazala je njegovu potpunu nezainteresiranost za gospodarsko stanje, ali i društvene odnose u Hrvatskoj.

Da je Ivo Josipović odlučan i neovisan predsjednik u ovoj dramatičnoj situaciji u kojoj se zemlja nalazi zagrmio bi i žurno tražio sjednicu Vlade pa i po cijenu opoziva njezinog premijera.
Bolje novi izbori nego još godinu dana mandata ove nesposobne vlade.

Neću se libiti ni lupiti šakom o stol predsjedniku Vlade, ni prozvati na odgovornost bilo kojeg ministra.

Unatoč drastičnom smanjenju predsjedničkog ureda koje sam najavila, ojačat ću dio ureda koji prati gospodarstvo i investicije.

Izlobirat ću da se iz sredstava Europskih fondova financiraju LNG terminal i Pelješki most jer je to i interes Europske unije. Jug Hrvatske apsolutno treba spojiti s ostatkom Hrvatske.

Kao predsjednica zalagat ću se za proglašenje isključivog Gospodarskog pojasa. Moramo imati punu ingerenciju nad dijelom Jadranskog mora koji nam pripada.”

http://direktno.hr/en/2014/direkt/2990/Kolinda-bacila-rukavicu-Josipovi%C4%87u;-bolje-izbori-nego-nastavak-agonije.htm

[emo_palacg]

.

pregaziće kolinda lignju ko plitak potok.samo žeštoko,do sad je bila mirna previše

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

…možete li navesti i jedan potez aktualnog predsjednika koji ćete pamtiti nakon njegova mandata?

savršeo pitanje![emo_palacg]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


…možete li navesti i jedan potez aktualnog predsjednika koji ćete pamtiti nakon njegova mandata?

savršeo pitanje![emo_palacg]


meni će ostati ono kada je tresnuo sa stepenica u Srbiji, konačno je došlo vrijeme da tresne i sa nezasluženog položaja

fascinira brzina kojom je akrualni “precjednik” proanalizirao program te kao rezultat analize počeo s vrijeđanjima.

mene fascinira josipovićeva nova pravednost i to kako je zaživjela u hrvatskoj. svaka čast, nitko to bolje ne bi izveo. danas je sve pravedno, divno i krasno.

također me fascinira kolindino muljanje i petljanje u vezi prihoda tj. plaće i kak je jadna bez ikakvih prihoda dok traje kampanja. doslo mi je da joj posaljem 20 kuna. tu se može odmah vidjeti kako ce i ona biti divna, pravedna, iskrena i postena.

gospodo, pa dajte se vise maknite od CK SDP/HDZ i gledajte malo druge kandidate. Pa ne ide mi u glavu da ce netko normalan nakon svega glasati za HDZ/SDP kandidata.

program-kolinde-grabar-kitarovic

nakon-pobjede-trazit-cu-da-milanovic-raspusti-vladu-i-raspisati-izbore

Večernji:
“Druge Republike” predsjednika Ive Josipovića.
Novi Ustav velika obmana
… Hrvatska ne treba neki novi ustav niti su joj potrebni novi temelji, kako ih vidi Josipović.
“Temelji postoje, oni su čvrsti i neuništivi….
Priča o novom Ustavu, stava su u timu Kolinde Grabar Kitarović, “velika je obmana kao što je bila i nova pravednost.
Tisuće i tisuće novih nezaposlenih, tisuće mladih koje odlaze iz RH, predsjednik države bez stava, Vlada bez cilja i sposobnosti stvorili su bezvoljnu RH”.
U uvodu programa navodi se i da aktualni predsjednik nema stava ni o jednom gospodarskom pitanju.
Kad ga pitaju za monetizaciju, kaže da nema dovoljno informacija.
Isto tako i o eksploataciji nafte i plina u Jadranu.
Josipović jedino ima stav kad hrvatske ljude treba ideološki podijeliti.
Stav je imao jedino u situaciji kad ga nije smio imati, u slučaju referenduma o braku, kada je građane pozvao da glasuju protiv i time se svrstao u manjinu građana, umjesto da djeluje kao kohezijski čimbenik iz neutralne pozicije.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/program-kolinde-grabar-kitarovic-nakon-pobjede-trazit-cu-da-milanovic-raspusti-vladu-i-raspisati-izbore-972626

.

e da šepa ledeni uskrsne pomeo bi ih kao tscunami. pitajte svoje roditelje za koga bi tada glasovali.moja stara sigurno za njega.i njene prijateljice.

Meni će Josipović ostati u sječanju zbog pljuvanja po Hrvatima u Sarajevu , Jeruzalemu i Beogradu gdje se triput poljubio sa četničkim vojvodom Tomislavom Nikolićem.

Pero…još je i gore od navedenog. Josipović se ljubio s Nikolićem tri puta u Zagrebu!
Ako se već poštuje nečija kultura ili običaji ali u Zagrebu onako posramiti naciju…

Hrvati su neuki i nesposobni.


…možete li navesti i jedan potez aktualnog predsjednika koji ćete pamtiti nakon njegova mandata?

savršeo pitanje![emo_palacg]

Odmah ću te podsjetiti: Lex Perković.

Hrvati su neuki i nesposobni.

Program aktuelnog predsjednika neslavno je završio:

http://webcafe.net.hr/forwarduse/komnetar/inner.html?select=201411120223503

.

ako bi ja mogao reči da bi nas htjela Kolinda sve zapošljavanjem u Nato spasiti i da ne moramo imati svih dvajest 000 evra nego da imamo tri-ćetiri 000 ali da ne moramo puškama hodati pos vijetovima raznim i ubijati druge naše sustanovnike planete da bi dobili isplaćivanje plaće

11 11 11 [emo_palacd]

free flow information

Meni nije jasno kako je moguće nakon ljubakanja s četnikom Nikolićem u Zagrebu i jednog velikog “ništa” što je napravio Josipović uopće dosad još uvijek sjedi na Pantovčaku. Isto tako ne razumijem kako mu 100 000 branitelja nije nakon te geste došlo pred Pantovčak i reklo što misli o tome. Mene je sram što sam Hrvat kad predsjednik ljubi četnike, a koliko je HRV u banani najviše pokazuje kako je uopće moguće da takvi Yugofilni izdanci dospiju nakon rata i svih stradanja na takvu poziciju???

New Report

Close