Predlažu da se Mercator, umjesto prodaje Agrokoru, preoblikuje u zadrugu

Naslovnica Forum Komentari članaka Predlažu da se Mercator, umjesto prodaje Agrokoru, preoblikuje u zadrugu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kasno Marko u Deželu stiže…….

hahaha, koje gluposti, toga nema više ni na Kubi [emo_smijeh]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Slovenski spinovi

Pa neka samo odgađaju.

Svaki put im se nudi manja cijena.

Ponekad mislim da Todorić i ne misli kupiti Mercator već su mu samo izgovor za dizanje povoljnih kredita.

Ak ovak nastave stvarno će ih kupiti za 1 €uro.

A izlaz na more vidli ne buju!

I zašto se ne pošalje vojska na Sv. Geru.

kopnena granica je određena, a onda nam više nemreju prisluškivati Linića, Milanovića i Todorića.

Sjećate se one reklame kad se nismo klasificirali na Svjetsko prvenstvo.

Neprocjenjivo[emo_smijeh]
Slovenac u banani.[emo_smijeh]

[b]black magic[/b]

Todi bi bolje bilo da odustane od Merkatora jer će kupiti samo zgrade.Slovenci neće kod njega trošiti novce,budite sigurni da će trgovine opusjeti onog trena kad ih on preuzme


Todi bi bolje bilo da odustane od Merkatora jer će kupiti samo zgrade.Slovenci neće kod njega trošiti novce,budite sigurni da će trgovine opusjeti onog trena kad ih on preuzme

kako da ne, isto kao što ne dolaze na more kod nas i ne kupuju u našim trgovinama [emo_smijeh]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Kupovat ce privut ce on njih akcijama a tek bosanci kad navale a Mercator je prisutan u puno vecim zemljama od Slovenije .Bugarska , Albanija , Hrvatska , Bosna , Srbija…………..

Kad je primopredaja ? To nas, zakupce lokala u Mercatoru-H- jedino zanima!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close