Potvrđena stagnacija, nadu polažemo u posezonu

Naslovnica Forum Komentari članaka Potvrđena stagnacija, nadu polažemo u posezonu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

po meni ovi podaci nisu točni ili su oni lanjski bili krivi ili su sad ovi.. turista je na obali bilo puno manje nego lani a to što oni govore povećao se broj objekata pa je zato popunjenost bila manja je glupost.. bez da se gleda koliko turista ima u obektima manjak ljudi u odnosu na prošlu godinu je bio vidljiv svuda.. nije bilo gužve u gradu, restoranima, plažama bar ne onakve kakva je bila prošle godine..

Cappelli veli, nećemo više brojati goste i noćenja. A on i turistička zajednica izlaze s tim podatcima.

A da pocnete polagati nadu u proizvodnju i realni sektor??
Jbla vas sezona i posezona, ako vam je to najdalji doseg stvarno ste uspjesni, jer mislim to je vasa zasluga jel tak? a ne ovog prekrasnog polozaja, cistoce mora i podneblja ha?
I tu se naravno nista ne moze “strgati” pa ne trebamo nista ni stvarati ni proizvoditi???
Ah da, onda bi trebalo i nesto raditi da se to postigne a to nije opcija!
Jadni smo li mi ako ovisimo o turizmu
a to si ni daleko “jace” zemlje u tom segmentu , ne mogu ni ne dozvoljavaju..
Stvarajte nesto a ne predstavljajte dobru tur sezonu svojim uspjehom!
Zlo mi od tih prica uvijek


Cappelli veli, nećemo više brojati goste i noćenja. A on i turistička zajednica izlaze s tim podatcima.

Pa normalno da neće brojati goste, kad ih nema.

Pustara.

Ove godine, turisti su došli kasnije , barem tako tvrdim iz vlastitog iskustva……Gotovo cijeli srpanj
nije bilo uobičajenih gostiju na Jadranu , gdje su nam apartmani…..trajalo je svjetsko prvenstvo
u nogometu….zabava , dostatna za mase……..i nije bilo većih poriva za zabavom na moru…

Onda, STAMPEDO, nakon toga….svi popunjeni apartmani…dugo pri kraju….i još ima turista na Jadranu…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

sigurno je bilo manje turista, odgovorno tvrdim da sam se prošle godine kupao i uvijek je uz mene bilo 18-20 kupača, ove godine sam se kupao i jedva nabrojah oko sebe 12-13, trebam li podatke proslijediti ministarstvu ? možda im pomogne u statistici

New Report

Close