Potop cijene dionica Agrokorovih kompanija

Naslovnica Forum Komentari članaka Potop cijene dionica Agrokorovih kompanija

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Lijepo sam vam govorio cokeri,spašavajte se čim brže to bolje.
Sad kuknjava,kriv Ramo,kriv Todor kriv drug Tito i Gadafi…luzeri !!!! 😀

ko je danas pratio trgovanje mogao je vidjeti sa jedne strane prodaju koja se sastoji od 1 do 5 dionica evidentno malih ljudi ulagača kojima je propao Božić i sad daju svoje zlato za bakalar.
Sa druge strane je mogao vidjet kupnju od 50 dionica po 3000kn koji sigurno nisu u udruzi malih dioničara Agrokora niti im je to potrebno
samo ti ruši cjenu uhljebniče!

Jel se i dalje smanjuju prosjeci? Imate nekolicinu kolega koji su vam lijepo objasnjavali da je vrjednost dionica < nula kuna no bili su dobro popljuvani od "ulagaca". Neki stvarno nece nikad nauciti..

normalno da nije nula kuna kad je danas zadnja prodana po 3,899,0 kuna.
znači da vrijede IDte.

Cak je i meni zao da nism kupio nesto bagatelno danas
Hebi ga , ljudi bace par tisuca kuna u kaldionicu tjedno pa mislim da je bolja investicija bila danas ledo po 70 i belje po kunu
Ako se pruzi jos tava prilika ulazim sa par tisucica makar nije moj stil

kupite dionice KSST

DAJ PET !!!

ko je danas pratio trgovanje mogao je vidjeti sa jedne strane prodaju koja se sastoji od 1 do 5 dionica evidentno malih ljudi ulagača kojima je propao Božić i sad daju svoje zlato za bakalar.
Sa druge strane je mogao vidjet kupnju od 50 dionica po 3000kn koji sigurno nisu u udruzi malih dioničara Agrokora niti im je to potrebno
samo ti ruši cjenu uhljebniče!

Kako mali proda 5 komada po 1 kn recimo Belja,plati 20 kuna fiksne provizije , i još mu ostaje za kilu bakalara po 200 kuna.
Ja taj dan nisambio na matematiki kaad se to učilo.
Ko mi kriv. Luzer.

ko je danas pratio trgovanje mogao je vidjeti sa jedne strane prodaju koja se sastoji od 1 do 5 dionica evidentno malih ljudi ulagača kojima je propao Božić i sad daju svoje zlato za bakalar.
Sa druge strane je mogao vidjet kupnju od 50 dionica po 3000kn koji sigurno nisu u udruzi malih dioničara Agrokora niti im je to potrebno
samo ti ruši cjenu uhljebniče!

Kako mali proda 5 komada po 1 kn recimo Belja,plati 20 kuna fiksne provizije , i još mu ostaje za kilu bakalara po 200 kuna.
Ja taj dan nisambio na matematiki kaad se to učilo.
Ko mi kriv. Luzer.

bome nisi ni na hrvatskom nešto dugo sjedio ( op.p) šala mala

a nije ni na likovnome izgleda dugo bio jer mu sve treba crtat.
druže mislio san na dionice Jamnice točno.

Ima dionica po vrlo povoljnim cijenama, u srijedu uzimam dosta komada. Vidimo se.


Ima dionica po vrlo povoljnim cijenama, u srijedu uzimam dosta komada. Vidimo se.

Vi bas odlucili nekome uljepsati praznike.Neka,netko ce Vam biti zahvalan na dobrocinstvu.
Taktika je “samo suprotno trzistu” ili “mi smo jaci od sudbine”,he he!
Neke stvari su mjerljive,ali glupost je “nemjerljiva”.Ona je beskonacna,zar ne?



Ima dionica po vrlo povoljnim cijenama, u srijedu uzimam dosta komada. Vidimo se.

Vi bas odlucili nekome uljepsati praznike.Neka,netko ce Vam biti zahvalan na dobrocinstvu.
Taktika je "samo suprotno trzistu" ili "mi smo jaci od sudbine",he he!
Neke stvari su mjerljive,ali glupost je "nemjerljiva".Ona je beskonacna,zar ne?
[/quote]

Kaj da delam? Pa 98% sam u gubitku.


Kaj da delam? Pa 98% sam u gubitku.

Ako ih prodas mozes umanjiti kapitalnu dobit za ovu godinu. Ne znam kako je to regulirano u Hrvatskoj ali u velikoj vecini zemalja mozes.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ima dionica po vrlo povoljnim cijenama, u srijedu uzimam dosta komada. Vidimo se.
ima i dugova zbog kojih bi firma čije dionice namjeravaš kupiti je opterćena hipotekom.
i ja sam imao dionice firme čije zaduženje je bilo veće od imovine. pokrenut stečaj i osto sam bez dionica.

New Report

Close