Poslovni dnevnik otkriva pozadinu priče: ‘Ja smatram da je Kujundžićima od početka bila namjera mene prevariti’

Naslovnica Forum Komentari članaka Poslovni dnevnik otkriva pozadinu priče: ‘Ja smatram da je Kujundžićima od početka bila namjera mene prevariti’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ahahaha. 🤣😂🤣😂 ovo je komedija.Ovo je sigurno Plenkovic naumio smijeniti Kujundžića.
Zasto ??
Ovo je genijalno za.procitati, genijalno. Vrijedi procitati da vidite kako udba huška i izmislja optuzbe.
SDPHDZ udba pokazuje se u pravom svijetlu. A ljudi puše.
Ne zovu nas Slovenci uzalud Hrčci. Nismo bas pametni 😂
Zna li netko zasto Kujundzić smeta Plenkoviću i / ili Milančetu ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Interesantni,, toliko nekretnina kod politicara, a ni jednu nema vani, alpe, austrija, italija, ch…. jel neznaju mediji, ili ovi neznaju rasporediti imovinu… ili im je stvarno preskupo da tamo imaju neki apartman, stan, za rentanje, najam,,, zima/ljeto? Pa bar je tamo turizam 12 mjeseci,, povrat mozda i brze od mora i 2-3, mjeseca

Prevarant i nadri liječnik koji ziđe i vara ljude. BIH potomci. Prezime nastalo od naziva zanimanja kujundžija (> kuyumcu< turski kuyum = izrađevine od zlata i srebra + sufiks –cu), što na turskom jeziku označava obrtnika koji izrađuje uporabne i filigranske predmete (džezve, ibrici, đugumi itd.) od zlata i srebra i ukrašava ih na tradicionalni orijentalni način.

Inače sve to je razotkriveno još u Bujici prije više od 5g kad se kandidirao za predsjednika. Zašto se o tome šutjelo sve ovo vrijeme i sad se izvlači iz arhiva dok mu se u međuvremenu omogućavalo da nastavi sa svojim majstorijama, radi društvenu štetu i dalje gomila osobno i obiteljsko bogatstvo?
Odgovor se krije u tome što se za ministre ne traži sigurnosna provjera dok je u nekim institucijama ona uvjet za mjesto obične tajnice ili čak čistačice. Valjda zato da ne zaposle brbljave zviždačice koje bi im kasnije samo radile probleme.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

kada Matan postane ministar, nema tu nikakve namjere, stvari se dalje događaju same po sebi,
neki dan nije ni znao da li mu vjerovnik radi s državom, pa se uspostavilo da ima velegrogeriju, a oni nikada nemaju kontakte s ministarstvom “bolesti” , e moj Plenki, država ti svaki dan sve blijeđa, a Matani sve crveniji,
ovaj Olympus octopus ima pipke na sve strane. gnjida

Već me boli želudac od ovoga kujundžića, i njegovih laži.Zašto konačno ne da ostavku,ili ga plenki ne smijeni.Jer on ima debeli obraz,i ako mu lupiš šamar na desnu stranu lica,on okrene lijevu.I takav
nam je bio ministar zdravstva,skoro četiri godine.”E,moj narode”!

Nolite iacere margaritas ante porkas.

Ovo je pravi primjer kako hdzsdp udbaskim metodama uz pojedine novinare i medije smijenjuje koga zeli. Ajde dobro, Kujundzica je postavio Plenkovic i HDZ i naravo da ga oni mogu i trebali bi i smijeniti. Ali na ovaj nacin ? Da Anemija ostane cista obraza i on nista ne zna :))
A glede metoda eto priča se po Zagrebu i EU da ti isti koji sada vode hajku na ovog minjstra ” mlate ljude ” po Zagrebu. Ne samo da se fizicki razracunavaju medjusobno lijecnici po.bolnicama ( slučaj Zadravec ) nego moćnici tuku i ljude po cijeloj državi.
Svasta !

Status Quo: Roll Over Lay Down


Već me boli želudac od ovoga kujundžića, i njegovih laži.Zašto konačno ne da ostavku,ili ga plenki ne smijeni.Jer on ima debeli obraz,i ako mu lupiš šamar na desnu stranu lica,on okrene lijevu.I takav
nam je bio ministar zdravstva,skoro četiri godine."E,moj narode"!


Ja jedva cekam da nam sada bujica, plenkovic, milijan brkic i onaj minjstar finacija iz agrokora maric i ostali nadju boljeg ministra zdravstva koji ce raditi za dobrobit pacijenata.
Hvala Bogu da ih imamo pa nas spase ovoga koji 4 godine nista nije napravio. Sada ce nas gore nabrojani uzeti u zastitu.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Beton, kamen, željezo…to će na kraju biti propast Hrvata. Geni kameni.

Meni nije jasno zasto ste svi protiv od naroda izabranih postenih ljudi ?? Pa zar ne vidite da nitko nije zavrsio u zatvoru ??? To sto malo rade na crno i u fusu si zarade koju kunu je samo zato jer ne mogu prezivjeti sa malim placama, a ubijaju se od posla. Pogledajte samo koje koristi su donijeli ovoj drzavi !!! Mislim, pa kakvi ste vi to ljudi ? Prvo ih izaberete a onda tako !! Jao jao

Kujundžić, Kovač, Brkić, Stier…. ja im ne bi dao ni dao ni da mi na porti nudu.

renči,ja ne znam gdje ti živiš,dali u u RH ili negdje u Europi,ili provociraš?
Toliko o ovoj temi,”ministrant” je dobio nogom u “rit” iz Vlade,pa bi ga mogla ti zamijeniti.
Nema ljutnje!Trebaju nam ovakovi kao ti,pošteni,pametni,obrazovani,etcc.Koji shvaćaju
probleme u našem društvu,a ne ove “lopine”!Imaš glas od mene.Lp,

Nolite iacere margaritas ante porkas.

New Report

Close