Porezni stručnjaci: Plaće radnicima s malim primanjima neće rasti

Naslovnica Forum Komentari članaka Porezni stručnjaci: Plaće radnicima s malim primanjima neće rasti

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pa di vam je tu logika, povecati place intelektualcima i menadžerima, a radnicima s malim primanjima NE !!!!???? A 800.000 ljudi na rubu siromaštva u NASOJ PREMILOJ DRZAVI !!! Pa ko je ovdje lud ??? Svaki dan se nanovo zapitam dokle idiotizam moze ici !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lipi pozdrav od nas MALIH RADNIKA S MALIM PRIMANJIMA

E moja Zadranka. Neće država njima povećati ništa, nego će im samo manje uzeti od onoga što su oni ZARADILI. Po stilu vašeg pisanja mislim da Vama nije jasno koliko država pljačka najkvalitetnije ljude poreznom stopom na dohodak od 40%. Vi taj porez ne plaćate, odnosno porez na vaš dohodak je 0%.
Nažalost bojim se da će te ovako financijski nepismeni i dalje biti u tom poreznom razredu. Sorry.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.


E moja Zadranka. Neće država njima povećati ništa, nego će im samo manje uzeti od onoga što su oni ZARADILI. Po stilu vašeg pisanja mislim da Vama nije jasno koliko država pljačka najkvalitetnije ljude poreznom stopom na dohodak od 40%. Vi taj porez ne plaćate, odnosno porez na vaš dohodak je 0%.

Ante, zaradili su kroz tranfer državnog novca a ne na tržištu, ali opet će država morati negdje uzeti


E moja Zadranka. Neće država njima povećati ništa, nego će im samo manje uzeti od onoga što su oni ZARADILI. Po stilu vašeg pisanja mislim da Vama nije jasno koliko država pljačka najkvalitetnije ljude poreznom stopom na dohodak od 40%. Vi taj porez ne plaćate, odnosno porez na vaš dohodak je 0%.
Nažalost bojim se da će te ovako financijski nepismeni i dalje biti u tom poreznom razredu. Sorry.

gospođa Zadranka i ostale iz drugih gradova, biti će opljačkana putem poskupljenja el. energije, na osnovu naknade za subvencioniranje proizvodnje iz obnovljivih izvora i na tome mora biti zahvalna, jer je ta naknada mogla iznositi i duplo više, ali eto imali smo poštene i sposobne ministre, te će građani morati uplatiti samo 1,2mlrd umjesto mogućih 2,5mlrd, njihovim odabranicima, naravno da to nikoga nije briga, ono što je izglasano, ne smije nitko mijenjati i dirati ili ne daj bože nekoga spičiti u zatvor, lijepo je živjeti u državi, gdje se svaka pljačka naroda prethodno ozakoni, da sve bude po zakonu

Ogromna većina ljudi u poreznom razredu 40% radi u realnom vanproračunskom sektoru. Tu su npr. i kirurzi koji su pozitivni korisnici proračuna, a vidite da idu vani. Što mislite zašto oni idu, a npr naša Zadranka ne!
Na žalost tu su i političari.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

zar su tu bili potrebiti porezni stručnjaci da to prouče i iznesu svoje procjene, to svatko imalo pismen je temeljem prijedloga mogao zaključiti. tko ima dosta imat će još više a tko ima malo njemu je i to dosta.

dan je pametniji od noći!

***masoni su to još nekad prikazali u stripu Superhik – otimao je siromašnima da bi davao bogatima 🙂

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Luka Modrić ZARAĐIVA novim ugovorom 7mil. eura. Da li on otima od siromašnih?

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Ja ostajem u Hrvatskoj jer se i dalje nadam da ce se nesto prominiti, svi se uvik nadaju boljem. Nisam komentirala doktore i kirurge, oni u svakom slucaju zasluzuju visu placu. Ali ovi nadobudni “menadžeri”, tko su oni, sta oni rade ?!?!……….. Posto ste vi financijski strucnjak molila bih vas da mi izracunate koliku ce povisicu dobiti drzavni sluzbenik sa standarnih 3500 kn ?! Eto ja sam samo OBICNA građanka koja zeli znati odgovor na to zasto se gospodi povecava placa, a “OBICNIM” radnicima ne…..

Nikome nece placa porasti… samo ce nam drazva manje uzimati od place. I trebalo bi jasnije objasniti svima koliko im drzava uzima. Pa se ne bi pisalo o – povecanju placa.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Luka Modrić ZARAĐIVA novim ugovorom 7mil. eura. Da li on otima od siromašnih?

oni koji ga toliko plate imaju kvalitetne praonice, a Luka je samo korisnik i ne otima direktno od siromašnih

NE. Luka je u svom poslu među 30 najboljih na svijetu. Osobno mislim da i nije nešto plaćen s obzirom na navedeno.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.


NE. Luka je u svom poslu među 30 najboljih na svijetu. Osobno mislim da i nije nešto plaćen s obzirom na navedeno.

***plaćen je po njegovom mišljenju predobro kad je odbio 20 milja $ po sezoni od Shangaja

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Zadranka
navedite mi primjer službenika sa 3500kn.

Da li znadete koliko npr inženjer sa 20k netto plaće košta ukupno svog poslodavca?

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

New Report

Close