Pogodite koji trgovački lanac Hrvati smatraju najpovoljnijim

Naslovnica Forum Komentari članaka Pogodite koji trgovački lanac Hrvati smatraju najpovoljnijim

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ovo ne može biti istina,plaćeni oglas

Pošto su ovo plačena istraživanja pretpostavljam da je ovo i plačeni oglas. Nemojte mi zamjeriti, jasno mi je da ovog portala ne bi bilo da nema oglašivača, no meni po volji bilo bi draže da ipak postoje neki regulatori.

Konzum je uvjerljivo najskuplji lanac a kao “hrvatski” ima najmanje hrvatskih proizvoda.Maslinovo ulje uvoze iz Grčke i pakiraju kao da je hrvatsko. Ne treba dalje navoditi. Jedno je što se želi nametnuti a drugo što je istina. Zna to ekipa pa zato i idu takve ankete.

Koliko ja vidim a prema kriteriju popunjenosti parkirališta – najviše se kupuje u Kauflandu. Od domaćih trgovačkih lanaca, Plodine kotiraju bolje od Konzuma.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

čisto favoriziranje KONZUMA!!!!!!!!
O DRUGIM TRGOVCIMA NI RIJEČI!!!
Slažem se da je Konzum 30% SKUPLJI!!!!
Isti proizvod sa 30% popusta u Konzumu stoji cca 5KN a u BILI REDOVNA CIJENA 4,5 KN!!! PAMETNOM DOSTA!!!

ŠEFICA u jednom Konzumu ( velikom ) mi je rekla da 70% ROBE u prodavaonici NIJE IZ HRVATSKE!!!!!

Ajde šta filozofirate, više-manje svi trgovački lanci drže istu robu, na osnovne proizvode cijene su svugdje skoro iste, tko je jeftiniji ili skuplji je gotovo nemoguće odrediti.
Slabo kupujem u Konzuma jedino jer favoriziraju svoju robu, pa onda imaju nešto lošiji izbor nego drugi lanci, ali od uglavnom sve je to isto.

Ako je u konzumu 70% molim te koliko je onda u lidla ili kauflandu

Ako je u konzumu 70% molim te koliko je onda u lidla ili kauflandu

Ma Konzum je za sirotinju i ove sta skupljaju plasticne boce.Bogatasi kupuju u Lidla.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Kolege ,
budite realni i prvo obiđite (kao što ih ja obilazim) sve trgovine pa tek onda pišite po forumu .

Realno , ako uzmete u obzir sve činjenice KONZUM je najjeftiniji i najoptimalniji za kupovinu .

Istina , da nisu svi artikli najjeftiniji u Konzumu , ali je večina artikala jeftinija u Konzumu .

Osim toga Konzum prodaje najviše proizvoda proizvedenih u Hrvatskoj !

Agrokor – Konzum – BELJE – PIK – itd – itd zapošljavaju najviše Hrvatskih građana .

Siguran sam da vi zločesti koji ste popljuvali Konzum u gornjim postovima radite u konkurenskim tvrtkama .

Sram vas može biti što pišete neistine .

.

Pero7, budi realan i pogledaj istrazivanja i usporedbe cijena. Imas i na internetu, ne sjecam se internet adrese, potrazi u google. Ne sjecam se da je Konzum ikada bio najjeftiniji. Sjecam se da su bili Plodine i Kaufland.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Best Buy Award je plačena etiketa, tj. daje rezultate njima poznatih istraživanja isključivo onome tko plati tu etiketu! Kako vas nije sram u kvazi poslovnoj novini davati takve reklame!!!

I meni se dopada Konzum,ja volim kupovati u njemu iako sam rijetko u Hrvatskoj,,,volim proizvode koji su proizvedeni u Hrvatskoj,a sam PIK je i nekadasnja moja ,,firma u kojoj sam provela radeci nekih 10-ak godina, stoga uvjek ostajem njihov vjerni kupac,,,,

New Report

Close