Pogodi Crobex – Siječanj 2009

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Pogodi Crobex – Siječanj 2009

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ok, ovako, već imamo nagradnu igru top 10, i svaka čast Dejavue-u na ažuriranju tablica cijelu godinu, zanimljivo je s vremena na vrijeme bacit pogled na stanje…. međutim igra baš i ne nudi mogućnost za ocjenu nečije sposobnosti predviđanja (znam šta sad mislite al ne nisam tamo među zadnjima [lol] ) i oslanja se gotovo samo na sreću…..

Predviđati Crobex na razmak od mjesec dana bi već možda i imalo nekog smisla… a i moglo bi služit kao mjerni istrument – evo i naziv: PICI – Poslovni’s investors confidence index [lol]

Ostaje pitanje mjerenja rezultata:

a) možemo gledat koliki postotak je netko promašio i onda te mjesečne podatke zbrajat pa je najbolji onaj koji ima najmanje odstupanje

b) dodijelit bodove (npr kao u formuli [lol] ) za prvih 8 koji su najbliži pa imamo kao ligu…..

ili možda , c) igra je gnjavaža – gasi temu? [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

a kad 1.1. ili 31.1…..mislim znam točno za oba datuma pa da ne bi popušio nagrade zbog nesporazuma [lol]

Pogađamo kako će crobex završit 31.1.09.,

James daj pliz pričekaj zadnji trenutak za prijavu, ne želimo da drugi prepisuju. Prijave se primaju do 31.12. u 23:59 [cool]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

1989

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

1241

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

2482

Danas vam, predraga braćo i sestre, dolazim kao pastir, nosim vam Radosnu vijest evanđelja.

2100

1999,99… [lol]

DOKUP!

1250

1254

1967

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


1999,99… [lol]

Bez decimala je lakše vodit evidenciju. Zaokružit ćemo i Crobex. I PICI index.

Evo i prijedlog za bodovanje:

3 boda za najbližeg

2 boda za sve one koji su u +-2%

1 bod za sve one u +-5%

ako netko ima bolji prijedlog, slobodno….

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

2.200

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

2115

New Report

Close