Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) Pogodi Crobex - Ožujak 2009
Pretraživanje
Dionička društva
Mcinha 19.2.2009.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

505 s crtom

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

wiking 25.9.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

1009

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

pupovac 2.6.2007.
-

Između 50-5000

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Lynx 22.2.2008.
-

Pa ako je vjerovati u ono u što mnogi ovdje vjeruju (skoro svi osim mene) da "određeni veliki i institucijalni investitori" mogu toliko drmati našim tržištem da kratkoročno mogu napucati ili spustiti CROBEX potpuno im po volji…

…u tome slučaju mislim da bi do 31.3. mogli iskoristiti priliku da ga napucaju čim više, kako bi neki kvartalni rezultati/izvještaji izgledali malo ljepše… a i poneko tko treba iskrcaj priliku iskoristio, i onda kada prođe 31.3., onda opet po starom, lov na novi minimum kako bi se još smiješno prejeftino krcali oni koji se planiraju još dosta krcati… pa ako održe CROBEX tako nisko i do poslije lokalnih izbora… e onda će biti veselo, jer tada "padaju maske" (više se neće toliko lagati o stanju u domaćem gospodarstvu i poricati dubinu krize) i sentiment bi mogao i dalje biti "negativan" pa će ovi koji "drmaju tržištem" još neko vrijeme to vrlo odriješenih ruku raditi, bez da im išta ispriječi se na putu, čak niti američki bull market ako se nastavi - naše neće omesti :P

P.S. Recimo CROBEX 1682 na 31.3., pa nakon toga strmoglavi pad na 1.200, nije nemoguće :D

Zadnja izmjena: Lynx (24.3.2009. 0:34)
crnaguja 3.9.2008.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

pupovac

Između 50-5000

E i ja mislim tako. Podatak koji svakako vrijedi zapamtiti i prema njemu formirati investicijsku taktiku.

wunderkind 30.1.2007.
-

bliže 50 nego 5000!

jureradic 26.2.2009.
-

Lynx

Pa ako je vjerovati u ono u što mnogi ovdje vjeruju (skoro svi osim mene) da "određeni veliki i institucijalni investitori" mogu toliko drmati našim tržištem da kratkoročno mogu napucati ili spustiti CROBEX potpuno im po volji…

…u tome slučaju mislim da bi do 31.3. mogli iskoristiti priliku da ga napucaju čim više, kako bi neki kvartalni rezultati/izvještaji izgledali malo ljepše… a i poneko tko treba iskrcaj priliku iskoristio, i onda kada prođe 31.3., onda opet po starom, lov na novi minimum kako bi se još smiješno prejeftino krcali oni koji se planiraju još dosta krcati… pa ako održe CROBEX tako nisko i do poslije lokalnih izbora… e onda će biti veselo, jer tada "padaju maske" (više se neće toliko lagati o stanju u domaćem gospodarstvu i poricati dubinu krize) i sentiment bi mogao i dalje biti "negativan" pa će ovi koji "drmaju tržištem" još neko vrijeme to vrlo odriješenih ruku raditi, bez da im išta ispriječi se na putu, čak niti američki bull market ako se nastavi - naše neće omesti :P

P.S. Recimo CROBEX 1682 na 31.3., pa nakon toga strmoglavi pad na 1.200, nije nemoguće :D

Vraže jedan kak si samo skontal!

filija 18.9.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

bajka

Neznam kak ljudima nije jasno da se daju prognoze do 01.03. ……
hebote tu bumo još vidli i 29.03. prognozu za ožujak….nevjerojatno ali istinito…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se…

filija 18.9.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

…a kada ćemo početi TRAVANJ 2009.

pametan čovjek vidi zlo i skloni se…

vatreni 13.2.2008.
-

filija

Odmah nakon OŽUJKA 2009. A opet prije SVIBNJA 2009. Inače to tako ide, ali ne mora značiti…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Alien 31.8.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

filija

Čekaj, vidiš da neki još pogađaju za ožujak. I za sad uspijvaju debelo fulati.

tikva22 10.12.2008.
-

ja bi najviše volio 4500 ….iiii…i da ima čevapa

zeko 25.3.2006.
Srednji krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Alien

filija

Čekaj, vidiš da neki još pogađaju za ožujak. I za sad uspijvaju debelo fulati.

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

kuna94 24.4.2008.
-

diddy

1450

Mislim da je ovo najbliže.
Svaka čast diddy.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

lucky luke 22.3.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

tema na 7. stranici. Conan gdje su rezultati?