Poduzetnici dočekali legalizaciju: ‘Drvo života’ može donijeti 400 puta veću dobit od uloženog

Naslovnica Forum Komentari članaka Poduzetnici dočekali legalizaciju: ‘Drvo života’ može donijeti 400 puta veću dobit od uloženog

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

baš mi je žao svih onih mladih ljudi, što odseliše u inozemstvo, mogli su za cijenu puta, kupiti, posaditi i zalijevati svoje drvo života, ležati pod njim u hladovini i čekati svoj povrat od 400 puta, cijela Hrvatska mora pod hitno krenuti u sadnju i pošumljavanje ove biljke, to nam je jedini izlaz iz ovoga stanja, što je najbolje nema nikakvog posla, što će nama super odgovarati, osobno sam odlučio uložiti 50 000 kn, vi zavidni sada računajte, koliko ću imati kada moje drvo života naraste

P.s. samo mala napomena prije ulaganja, viđam jedan nasad od prije 3-4 godine, kako su ga druge godine posjekli do zemlje, visina mu je 10% veća od one koju je tada imalo (cca 2-2,5m’), možda ljudi jednostavno nisu čitali poslovni, eh pa nije se lako obogatiti, a ne imati ovakve prave informacije, kada vidim da se predlaže Dalmacija, ma ljut sam što nemam tamo koji hektar kamena, dajte molim vas napišite da li se isplati kupiti zemljište, ma baš me ovo drvo života( za nekoga) zaintrigiralo

i još nešto, ako ima netko dobar s premijerom, neka ga nazove i neka on pokrene inicijativu za sadnju, što će se bez veze gnjaviti sa svim ostalim gospodarstvom, samo neka ne priča o tome na tim svjetskim sastancima, posaditi će to svi, pa smo onda opet u banani

zasto vlada neposadi na svoju pustu zemlju pa vrati vanjski dug ako je to tako masna zarada?????????? nego pustu zemlju podjelila todoricu i komanjonima besplatno????


zasto vlada neposadi na svoju pustu zemlju pa vrati vanjski dug ako je to tako masna zarada?????????? nego pustu zemlju podjelila todoricu i komanjonima besplatno????

ne da im daje besplatno, već im još i plaća!!! 🙂

Trla baba lan. Idemo sad svi dati otkaz, posaditi paulovniju i ležat cijeli život. A lova kap i kapi….Trla baab lan

New Report

Close