Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Podravka se nudi za preuzimanje dijela ili većine Agrokorovih kompanija
Pretraživanje
Dionička društva
Rješenje pitanja radne snage za iduću godinu i sezonu trebao bi biti vladin prioritet, smatra Pucar.
kaufman 26.11.2010.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Prošla su vremena kad se bez para moglo preuzimati, tako da ništa od ovoga…

hasenfefer 4.10.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
40%

Jel to nekakav HDZ stručnjak kojeg je postavila politika?

Nije dovoljno kaj su upropastili sve firme Agrokora već bi sada trebalo upropastiti i Podravku.

Bježite hijene, da Vas lav ne proguta.

zorangutan 10.2.2017.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
80%

smiješno, kako on to misli preuzimati tvrtke kćeri kad im je sve pod hipotekama, od imovine do brandova?

na ignore: posejdon, migra (spammer), naimxs, MANTE, nabiduasku,plankovic, pific, maratonac (navlakač)…

laser 1.9.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Bravo uhljebi moji stvarno je posao drzave da proizvodi zacine i juhe.shebali ste mi,ijarde na agrokoru pa treba jos namaknuti.50 % bdpa pretskanje uhljeba iz supljeg u prazno a dug presao 300 milijardi kuna.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Pucar S Zlikovski - supergenijalac, pa da poslije Lex Agrokoriane imamo Lex Podravka!

Velika većina deklariranih desničara u Hrvatskoj samo su ljevičari koji vjeruju u Boga.

johnny_w 25.6.2015.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Dovoljno je reći Zvečevo i svim je sve jasno

Zadnja izmjena: johnny_w (27.9.2017. 18:11)

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu

SVE VAS BUM TUŽIL !

hasenfefer 4.10.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

johnny_w

Dovoljno je reći Zvečevo i svim je sve jasno

Očito da nekima nije.

Zaduživanje i samo zaduživanje, a novce u svoj đep.

Ovi iz USKOKA će raditi prekovremeno.

Iskreno se nadam da se i oni neće naći na blogu………………