Počeo Oktoberfest: Popit će se oko 7,7 milijuna litara pive i 75.000 koljenica

Naslovnica Forum Komentari članaka Počeo Oktoberfest: Popit će se oko 7,7 milijuna litara pive i 75.000 koljenica

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Najprije nabavite ulaznice ….. a prodati Vam ih neće nitko… Ako slučajno imaju slobodnih mjesta,
ograničiti će VAM ulazak na npr. 40 min, i tada ,morate izaći. Ulaznice kupuju poduzeća, i ostali, i tamo
vode svoje partnere i ostalo…Kad Vas partner uvede u šator- sliči paunu, koji je došao u raj…..
Onda naručite jelo i pive…i gledajte cirkus na bavarski način slavljenja…limena glazba,gužva i stalno
dizanje . Meni je bilo dosadno, pa sam se zabavljala na drugi način…npr. pokušala sam procijeniti koliko
piceka se peće na roštiljima… koliko koja nosi piva…i na koji način funkcionira orkestar…

..Ne idite na WC..montažni dodaci i prostori u toku dana možda su pod kontrolom-.no, kasnije
više ne. sve je odvratno zapišano i neuredno ..iako ima deset puta više muških WC-a od ženskih…
Ne krećite se prostorom gdje je lunapark…..Neki pijani ludjak mogao bi Vas srušiti iz čistog mira, kao
što je mene zamalo—
Savjet: što prije izađite iz ograđenog prostora, uzmite taksi, i sjednite na neko lijepo fensi mjesto
u Munchenu…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close