Pobjednici HDZ i Ruža Tomašić, birači izgubili povjerenje u SDP

Naslovnica Forum Komentari članaka Pobjednici HDZ i Ruža Tomašić, birači izgubili povjerenje u SDP

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To nije uopce velika placa ako covjek dobro obavlja svoj posao. Ako lose radi posao onda je svaka placa velika.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

HDZu je oprosteno ili je narod dementan. A i SDP nije nista ni zapoceo a kamoli postigao. Lokalni izbori ce biti interesantni.

BigBoffin

Birači su glasali za O S O B E ! / Stranke nisu bitne u ovim izborima!. Trenutno, po raspoloženju H D Z -a , još uvijek vrijedi pravilo :

” ..da je obaveza HDZ članova – da MORAJU IZAĆI NA IZBORE I GLASATI ZA SVOJE!”

SDP , ako je to i tražio od svojih članova- nije ih uspio nagovoriti…

Ali, očito je, da ako se SDP ne trgne, i ne počne provoditi politiku socijalne
pravednije jednakosti i smanjenja prava političarima, te gospodarskog oporavka- da će iduće izbore -IZGUBITI iz ovih istih razloga naprijed opisanih.
Stručni ljudi, koji su se istaknuli u situaciji organiziranog ponašanja
stranke / HDZ/.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

“…. u Strasbourg putuju Ruža Tomašić, Dubravka Šuica, Andrej Plenković, Davor Ivo Stier, Ivana Maletić, Zdravka Bušić i Ruža Tomašić“.
—————————–
Zakaj Ruža putuje 2x? [emo_zacudjen]

[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Nek se srame na sto su potrosili 80milijuna kuna. Mislili su pokazat svoju snagu,jer su mislili da odvojeno mogu postici veci broj glasova. Ne treba branit niti Hdz, al su pokazali mnogo vise ozbiljnosti. Jel Linic odlucivao o izborima. Evo mu ustede!

Ovi izbori jasno su pokazali koliko RH građana iskreno želi u EU i podržava EU, radi se dakle o samo 20% koji su bili spremni izaći na EU izbore! To je realna slika, a ne ona koju serviraju lažne ankete o 50% podršci građana za EU.
Još jedna stvar, referendum u Fužinama ove nedjelje je propao jer nije izašlo najmanje 50% birača, kako onda ovi izbori za EU parlament mogu biti legitimni kad je izašlo jadnih 20% birača??!??!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

U prirodi čovjeka je- da se ne opredljeljuje protiv svojih stavova.

Glupo je glasati za nekoga koji će dobiti 8.000 Eura…za ŠTO???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ovi izbori jasno su pokazali koliko RH građana iskreno želi u EU i podržava EU, radi se dakle o samo 20% koji su bili spremni izaći na EU izbore!

***samo se ti tješi…ovo nisu bili izbori koliko Hrvata želi u EU jer to smo već riješili, tebi ak ne paše možeš slobodno iseliti u kolijevku “demokratije” van EU…uvijek me nasmiju likovi koji histeriziraju ko da mi sad živimo u civilizaciji, demokraciji, poštenom društvu i želimo se odcjepiti i pripojiti zaostaloj Europi

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


***samo se ti tješi…ovo nisu bili izbori koliko Hrvata želi u EU jer to smo već riješili, tebi ak ne paše možeš slobodno iseliti u kolijevku "demokratije" van EU.….

Neće ići, dosta su nas Hrvate razni urjunaši i jugonostalgičari tjerali iz domovine, ostajemo i zalagat ćemo se za samostalnu RH izvan EU, bilo to za 5 godina ili 10, nije bitno, a ti se slobodno klanjaj EU gospodarima [emo_zloban]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


…Zakaj Ruža putuje 2x? [emo_zacudjen]

[emo_namigusa]

Jer je dobila najvise glasova.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ostajemo i zalagat ćemo se za samostalnu RH izvan EU, bilo to za 5 godina ili 10, nije bitno, a ti se slobodno klanjaj EU gospodarima [emo_zloban]

***ne klanjam se ja nikome, a ti daj reci kome se sad klanjaš i tko su ti sad gospodari? imaš Hrvatsku? [emo_zloban] misliš da sam ja 3 godine proveo na fronti i nekoliko mjeseci po logorima da bih sam sebe lagao kako mi imamo Hrvatsku? da imamo je samo u teoriji, praktički je nikad nećemo imati s ovim balkancima na Vlasti, prije ćemo se izboriti za Hrvatsku u okviru EU nego zaostalog Balkana…već u srpnju ćeš vidjeti kak ta zlobna EU u roku 2-3 tjedna riješava desetine tisuća sudskih predmeta kojima ćemo zatrpati sud u Strasbourgu… a iduće godine u ovo vrijeme je nemoguće da ćeš ovo pročitati Vaš link … ili da ti je tvoj gospodar opet uvezao plesnjivu i pokvarenu pšenicu iz Srbije u tvoju “samostalnu i nezavisnu” Hrvatsku

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Ovo su solidni rezultati za SDP s obzirom koliko ih se blati preko novina

http://www.izbori.hr/2013EUParlament/rezult/rezultati.html

SDP je međutim, već najavio da će svojim članovima ograničiti primanja na razinu domaćih zastupnika, odnosno između 15.000 i 17.000 kuna, a ostatak do 6200 eura uplaćivat će se u Zakladu Ana Rukavina.[emo_palacg]


Ovo su solidni rezultati za SDP s obzirom koliko ih se blati preko novina

http://www.izbori.hr/2013EUParlament/rezult/rezultati.html

Rezultat SDP-a nije toliko loš samo zato jer je očito da su skoro svi SDP-ovi članovi i simpatizeri izašli na izbore…. da je izašlo uobičajenih 60-70% građana, SDP ne bi dobio više od 2 mjesta…zato sreća njihova što se građanima RH fućka za EU

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close