Plenković o porezu na nekretnine: Odgoda će biti najbolje rješenje

Naslovnica Forum Komentari članaka Plenković o porezu na nekretnine: Odgoda će biti najbolje rješenje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

trebalo je doći do kučnoga praga da se ljudi izbore za sebe .ajde bolje sada nego nikada.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

95% ljudi koji glasa za HDZ je u isto vrijeme žestoko protiv poreza na nekretnine, a opet će glasati za HDZ i oni će im uvesti taj porez i opet će se žaliti…

odgodit ćemo mi taj porez za sljedećih 1000 godina, a ovaj neka posluša bilo naroda ako ne želi osjetiti nogu u guzi

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

nikakva odgoda nije rješenje, trajno prekinuti daljnje iznurivanje i iseljavanje hrvatskog naroda, jer od ove države neće ostati ni kamen na kamenu, samo uhljebi u ZG


95% ljudi koji glasa za HDZ je u isto vrijeme žestoko protiv poreza na nekretnine, a opet će glasati za HDZ i oni će im uvesti taj porez i opet će se žaliti…

kako ne kužiš da to nema veze (samo) s HDZ-om nego bi isto s bilo kojom vladom (SDP-ov ministar financija linić je bio najveći zagovornik uvođenja tog poreza još prije 5-6 godina) jer je jak pritisak iz EU da se uvede taj porez kako bi nas se prisililo da prodajemo svoje nekretnine građanima EU koji više nemaju nikakvih ograničenja po pitanju kupnje nekretnina u HR jer smo ušli u tu nesretnu EU!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@fico7489
evo o ovome govorim:
https://www.vecernji.hr/vijesti/gordan-maras-porez-na-nekretnine-stipe-petrina-martina-johnson-zupanic-referendum-1187416

kao što vidiš, dok je SDP bio na vlasti žestoko su se borili za uvođenje tog poreza.
jedina istina je da nema razlike HDZ/SDP/MOST po pitanju poreza na nekretnine, razlika je samo jesu li trenutno u oporbi ili na vlasti pa se shodno tome mijenja retorika…. u biti svi oni žele guliti građane i zato je bitno da se mi ne dijelimo po političkoj liniji nego da složno stanemo protiv odluka bilo koje vlade koje idu kontra interesa nas građana!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


odgodit ćemo mi taj porez za sljedećih 1000 godina, a ovaj neka posluša bilo naroda ako ne želi osjetiti nogu u guzi

Da ovaj sluša onda bi odustao od poreza.
Kak misli da će ljudi biti bolje volje kada se vrate s GO.
Ljudi da shvate da mislimo ozbiljno nemojte ispunjivati nikakve obrasce.
Koliko vidim Marić zapošljava još 300 ljudi u Ministarstvo.

Valjda znaju popuniti obrazac porezne uprave.
Inače mi nije jasno kako su do sada naplaćivali komunalnu naknadu.


Inače mi nije jasno kako su do sada naplaćivali komunalnu naknadu.

Porezna ne naplaćuje komunalnu naknadu. To radi komunalni odjel u jedinicama lokalne samouprave

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Da. I kaj onda. A tko daje podatke za naplatu komunalne naknade?
Građani?
Razlog više da se ukine komunalna naknada.
Neće trebati komunalni odjel u jedinicama lokalne samouprave.
Meni nije jasno da imamo ljude koji rade dvaput isti posao.


@fico7489
evo o ovome govorim:
https://www.vecernji.hr/vijesti/gordan-maras-porez-na-nekretnine-stipe-petrina-martina-johnson-zupanic-referendum-1187416

kao što vidiš, dok je SDP bio na vlasti žestoko su se borili za uvođenje tog poreza.
jedina istina je da nema razlike HDZ/SDP/MOST po pitanju poreza na nekretnine, razlika je samo jesu li trenutno u oporbi ili na vlasti pa se shodno tome mijenja retorika…. u biti svi oni žele guliti građane i zato je bitno da se mi ne dijelimo po političkoj liniji nego da složno stanemo protiv odluka bilo koje vlade koje idu kontra interesa nas građana!

Hrvatska je u rukama elitne mafije a ne hrvatskog naroda. I ta manipulacija je toliko duboka da hrvatski narod ne čuje čak ni onda kada mu sve sasuješ u facu.

Podsjetimo, ovo je razgovor koji se na RTL televiziji vodio s Vladimirom Šeksom u izbornoj noći:

Vladimir Šeks: “Nije moć u Hrvatskom saboru, u parlamentu, to je jedna velika iluzija.“

Voditeljica: “Ali Most očito želi….,… A gdje je onda moć?”

Vladimir Šeks: “Moć, politička moć se već u cijeloj Europi odvija u neformalnim grupama, gremija, političkih gremija, koji donose stvarne političke odluke. One se samo tehnički provode preko izvršne vlasti i vlade i na kraju zakonski uređuju u…,…

Voditeljica: “Čemu onda sve ovo?”

Vladimir Šeks: “Sumrak parlamentarne demokracije je već dugo vremena na djelu u cijeloj Europi, pa tako i u Hrvatskoj. Izvršna vlast dominira, po Ustavu, Vlada odgovara Hrvatskom saboru. U praksi, u stvarnom političkom životu je obrnuto. Dominira politička vlast, a Sabor je samo jedna pozornica, na kojoj se izglasavaju već davno ranije donijete odluke, odluke koje su donesene na drugim mjestima.“

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


Da. I kaj onda. A tko daje podatke za naplatu komunalne naknade?
Građani?
Razlog više da se ukine komunalna naknada.
Neće trebati komunalni odjel u jedinicama lokalne samouprave.
Meni nije jasno da imamo ljude koji rade dvaput isti posao.

Ajd ne melji gluposti – očigledno je da ne vidiš razliku između komunalne naknade i poreza na nekretnine. Upravo takvima ministar Marić pokušava podvaliti.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close