Plaćene 2,5 milijarde kuna po jamstvima za Uljanik, Marić otkrio jesu li ugrožene javne financije

Naslovnica Forum Komentari članaka Plaćene 2,5 milijarde kuna po jamstvima za Uljanik, Marić otkrio jesu li ugrožene javne financije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

HDZ počastio istrijane s 2,5 mlrd. kn

Koja smo mi luda, rastrošna i neodgovorna zemljica. S tim novcem (350 mio. €), mogla se je završti kompletno Sveučilišna bolnica i preseliti tri derutne iz grada u nju a lokacije bolnica prodati. I to nije sve! Ove godine će vjerojatno još preko 200 mio. € doći na naplatu. I šta je radio Nadozorni odbor sve ove puste godine? Nitko ne odgovara i ne samo u ovom slučaju!


HDZ počastio istrijane s 2,5 mlrd. kn

Nije točno! Proračun-porezni obveznici je-su počastili udruženi zločinački poduhvat.

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

evo sad će na tisuće žutih prsluka izaći van na ulice e da probudio sam se ovo je hrvatistan

mi smo ipak zemlja slučaj



HDZ počastio istrijane s 2,5 mlrd. kn

Nije točno! Proračun-porezni obveznici je-su počastili udruženi zločinački poduhvat.
[/quote]
onda samo treba dodati, ne svojom voljom, ja nisam imao nikakvu namjeru častiti nekoga za izgradnju vila, a mnoge su izgleda izgrađene upravo kroz ovaj model, dobici naši, gubitak vaš




HDZ počastio istrijane s 2,5 mlrd. kn

Nije točno! Proračun-porezni obveznici je-su počastili udruženi zločinački poduhvat.
[/quote]
onda samo treba dodati, ne svojom voljom, ja nisam imao nikakvu namjeru častiti nekoga za izgradnju vila, a mnoge su izgleda izgrađene upravo kroz ovaj model, dobici naši, gubitak vaš
[/quote]

rvacki model snašli se

mi smo ipak zemlja slučaj

pdv na 30%

Pokrili jamstva …….svaka čast…..IPAK, ostali dužni zdravstvu JEDAN TJEDAN U DECEMBRU…
Umjesto 4 tjedna, plaćena su samo 3 tjedna………ostatak očekivanog novca na dan 31.12.2018.–
NIJE STIGAO………

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Decembar – votdfakizdis? Kaj nemamo hrvatsko, lijepo, ime?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close