Pet načina da konačno prestanete živjeti od plaće do plaće

Naslovnica Forum Komentari članaka Pet načina da konačno prestanete živjeti od plaće do plaće

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

znači, više zaradi, manje potroši, nemaj dugove po karticama i nemoj trošiti ako baš ne moraš.
aha, da, i štedi, jer je to dobro.

sjajno, evo od sutra startam!

Placa 3.500,00 rata kredita 4.250,00 . Ja stedim, ali u minus.

Danas gledam prilog emisije o robinsonskom životu “More”….

Otići na pusti otok i mirno živjeti……

No, dobro, malo bi mi falio neki muškarac, a o djeci da ne govorim…
Ipak, u financijskom smislu….to je jedino rješenje za štednju.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Malo si pesimističan. Prije četiri godine uzeo sam u svoje ruke kućni budžet i mogu ti reći napravio neko malo čudo. Svaki od nas u obitelji mora u kasu staviti dio plaće koliko sam odredio. U dućan idem ja i samo ja, jer supruga kupi puno gluposti. Kovanice od 5 kn stavljam u jadnu a one od lipe do 50 lipa u drugu kutiju. Nisi svijestan koliko se love skupi godišnje. Otvorio sam za sebe i suprugu investicijska životna osiguranja i umjesto da idem na kavu dok sam na poslu taj iznos uplačujem na stambenu štedionicu. Kartice se koriste samo ako ja odobrim. Našao sam si povremeni posao koji to dosta nadopunjuje. Prošle godine sam dva puta riskirao i pogodio. Posudio sam lovu i kupio sunh po 10 kn i za mjesec dana hop, nakon toga imzv kupim ujutro po 59kn a popodne prodan po 90. Ako hočeš možeš. Pokaži malo volje i dogovori se sa svojom glavom i vidjet češ da je moguće. Neću reči kolikp sam zaradio nego samo to da sam do lani ljetovao u jeftinim rupama od apartmana a ove godine smo bili dva puta na ljetovanju u trajanju od 21 dan i to u hotelu i nije me briga koliko ću potrošiti. Iduće godine će biti bolje jer moj portfelj genijalno raste
lp

Daver 1964, ako ti doista to sve tako radiš, ja se pitam…kad će te žena ostaviti..i kad će djeca od tebe otići….
Ti sve određuješ..svi su nesposobni, ti znaš kad treba riskirati,
kod tebe nema promašaja….
Kartice se koriste kad ti odobriš, igračke se kupuju, kad ti odobriš..ili
još nemaš djecu??? …..razmisli dobro…šta i kako ćeš ih odgajati,
da se ne bi iznenadio…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close