Pernar misli da će ga zatvoriti, želi da ga zamijeni Palfi

Naslovnica Forum Komentari članaka Pernar misli da će ga zatvoriti, želi da ga zamijeni Palfi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

SAMO HRABRO DALJE !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pernar i Palfi, dva komada – jedan par.


SAMO HRABRO DALJE !

nevjerojatno. a ja se pitam koji su tih 170.000 glasača. da i ti nisi štovateljica adolfa hitlera? a možda ti jednom tvoj podstanar odbije izaći iz stana, pa ti dobiješ presudu u svoju korist. a onda se pojave oni i tvoja deložacija propadne. e, kako bi to volio da se dogodi. ili kad ti je netko dužan, ti ga ovršuješ, ali ne možeš radi ovih. dogodit će ti se to. karma

...povijest se ponavlja...

Nećeš vjerovati, ali mi imamo 2 vjerovnika. Kupca – koji plaća gotovinom i HZZO. koji plaća
kad plaća…

A što se tiče najma, imam dovoljno iskustva- kod odabira stanara , da se u naplati zaštitim
čim primjetim probleme…

Isto tako u drugoj tvrtku, radimo s gotovinom i kompenzacijom , kad vidimo- da kupac ima
poteškoća s plaćanjem. Tako zatvorim cijelu naplatu.

Evo, upravo me moj sin obavijestio /u Rijeci/ da se želi preseliti u drugi stan.Dosta mu je centra,
sam,je stanu, želi društvo , a kako se približava kraju studija, nek se seli kod hoće, bitno da završi.

Pažljivo sam mu rekla , kada će obavijestiti stanodavca, kako će se dogovoriti s depozitom,
i kada mora dati kaparu za drugi stan.

Ovdje kod nas, ne sjećam se nikakvog cirkusa oko deložacija….. Uglavnom , svi imamo barem
jednu- dvije nekretnine….pa i na moru i vinogradima…..ako te odsele iz stan, idemo k rodbini koja
ima višak stambenog prostora…

Imala sam slučaj jedne UDRUGE , koja nije željela /nogometni savez/izaći iz prostora u centru grada, a koji je bio namijenjen dječjim aktivnostima…a u kojoj sam bila odgovorna osoba, recimo..

Nakon kratke konzultacije, došao je kamion, četiri snagatora, ključar….i za pola sata
su bili deložirani….na novu lokaciju, na koju nisu htjeli iz centra grada…
Dan danas moj prijatelj, koji je vodio bezuspješne diplomatske razgovore godinama s njima /
mi na tome zahvaljuje i smije se mojoj energičnosti i kako bi
Ivana7 rekla, brutalnosti…treba pošteno procjeniti situaciju….
Osobno mislim- da bi banke / sud /trebale naći – privremeni smještaj…obitelji i prihvatiti privremeni
trošak npr. 6 mjeseci stanarine..
Ili, još bolja ideja, da se NIKAD ne stavlja pod hipoteku-jedina nekretnina.

p.s. kod nas je deložacija – sramota, i ljudi skrivaju svoje probleme s naplatom, tako da potiho izađu
iz nekretnine, i onda vidiš da je nekretnina- na prodaju od strane banke..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

u ruskoj ambasadi se očito radi prekovremeno, pernar svakih sat vremena ima novi tekst.


u ruskoj ambasadi se očito radi prekovremeno, pernar svakih sat vremena ima novi tekst.

rusi ne znaju u što se upuštaju. kad putinovi savjetnici čuju da mali čita mein kampf, bit će veselo. no, tada će na žalost biti kasno. tada će ova ekipa već imati desetak i više mjesta u saboru.

...povijest se ponavlja...

Trebalo bi pitati Petrova za stručno mišljenje o Pernaru. Pri tome ne mislim na političko mišljenje. Govorim o mentalnom ustrojstvu, ne o političkim idejama. Uostalom, već ste sigurno vidjeli dosta na TV i Saboru, a još ćete dosta toga vidjeti.

NAKAZA ŠEŠELJ PODRŽAO NAKAZU TRUMPA

...povijest se ponavlja...

New Report

Close