Pejnović ne može naći stručnjake za 10 mjesta

Naslovnica Forum Komentari članaka Pejnović ne može naći stručnjake za 10 mjesta

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To su: Odjel analize i financijskog upravljanja, odjel analize korporativnog upravljanja, odjela upravljanja Trg. društvima i sl.
Što je tu čudno, da nema kadra…-Kumrovec school of Economy. Umjesto da odmah uvedu -osnove financija- u O.Š., ONI nam djecu uče seksulnim-rodnim odgojem, građanskim odgojem i drugim ideologijama.

Čekaju se nečiji sineki i kćerkice da diplomiraju…

Pa kako g.Pejnović ne može naći kadar. Pa sigurrno takvih stručnjaka je prepun SDP, samo neka malo bolje pogleda, ipak ne ovo su operativci, sljakeri tim se drugovi ne vole baviti…oni više vole strateško planiranje, savjetovanje uprave, rukovođenje, il nešto slično..oni više vole donositi strateške odluke….

zar nije visoka partijska škola “ivo lola ribar” dovoljna za popunjavanje bilo kojeg radnog mjesta na sdp-ovim prćijama? kako je zaposlen taj pejnović, je li on prošao testiranja?

Poprilicno su mi nejasni ovi komentari, pa zar ovo nije dobra stvar? Da po prvi puta netko zahtjeva znanje i kompetentnost a ne samo stranacku knjizicu, zar nije to ono cemu se cijelo vrijeme tezi a sad kad je u jednom slucaju i tako onda se ismijava. Ovo je katastrofa, jer cinjenica da nema ljudi sa znanjem u “prvom” zaposljavanju sposobnih a ne podobnih daje naslutit potop realne mogucnosti i ideja da bi se promjenom sistema u kojem se zaposljavaju najbolji ista promijenio.
A to je bila jedna od laksih poluga napredka drustva koja izgleda uopce nije to bila.


Poprilicno su mi nejasni ovi komentari, pa zar ovo nije dobra stvar?

Jos nisi shvatio da je internet pun stranackog podmadka koji siri njihovu propagadnu i pljuje po svemu sto nije njihovo? Cak ih nije tesko ni identificirati, jedino sto je nejasno jest zasto ih se trajno ne ukloni s foruma (mozda su platili da mogu trkeljati?)…


Jos nisi shvatio da je internet pun stranackog podmadka koji siri njihovu propagadnu i pljuje po svemu sto nije njihovo? Cak ih nije tesko ni identificirati, jedino sto je nejasno jest zasto ih se trajno ne ukloni s foruma (mozda su platili da mogu trkeljati?)…

javio se partijac “fantom” u zaštiti svojih s iblerova trga [emo_zloban]

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]


Poprilicno su mi nejasni ovi komentari, pa zar ovo nije dobra stvar? Da po prvi puta netko zahtjeva znanje i kompetentnost a ne samo stranacku knjizicu, zar nije to ono cemu se cijelo vrijeme tezi a sad kad je u jednom slucaju i tako onda se ismijava. Ovo je katastrofa, jer cinjenica da nema ljudi sa znanjem u "prvom" zaposljavanju sposobnih a ne podobnih daje naslutit potop realne mogucnosti i ideja da bi se promjenom sistema u kojem se zaposljavaju najbolji ista promijenio.
A to je bila jedna od laksih poluga napredka drustva koja izgleda uopce nije to bila.

da ste vidjeli neki od tih njihovih kvazinatječaja, onda bi možda više odobravali sarkazam.

nisam ni ja vidio konkretno ovaj, ali vidio sam ih dovoljno. većina testiranja nema veze s mozgom, a često postave kao preduvjet diplomu iz ekonomije ili prava, što automatski eliminira većinu stručnih i sposobnih kandidata.

već sami nazivi ovih radnih mjesta ukazuju na to da ih je sastavljao netko preuzetan a potpuno neobrazovani i nestručan

“odjel plana, analize, financija i javne nabave”?! znači netko u isti koš trpa poslovno planiranje, kontroling, financije i nabavu? to je koncepcija organizacije iz 60-ih godina prošlog stoljeća.

“koordinacija, harmonizacija kriterija i nadzor upravljanja”??! valjda netko tko bi trebao nadzirati samog predsjednika uprave? suludo.

“služba za korporativno upravljanje” što li je zaboga to??! korporativno upravljanje državne agencije??!

kad bih ja vojnim udarom preuzeo vlast u hrvatskoj, među ostalim mjerama koje bih poduzeo protiv naših političarima definitivno bi bila i mjera da svi članovi sdp-a najmanje 10 godina moraju raditi u privatnom sektoru.

pa kako su tako svi stručni a predmet nisu riješili 13 godina a uz put i nekoliko puta izgubili i zagubili tako da imaju duplu dokumentaciju ( ponovo predana )[emo_smijeh]Na predmetu se izmjenilo četiri djelatnika! a predmet pravno rješiv za 5 minuta???
A gospon koga su sudili za korupciju rješio svoj dio posla za 10 minuta i još mi platio kavu!!![emo_smijesak]

a da prvo plate nekoga da im napravi pravu sistematizaciju radnih mjesta. 10 godina se čeka otkup stana i na tim predmetima sada nitko ne radi. Država nema novca ljudi čekaju otkup a on tu trkelja o univerzalnim radnim mjestrima gdje spaja nemoguće. Mislim koliko ste samo novca dobili ove godine pola milijarde – za što?

Uhljebe na ulicu!!!!!

Testirajte i ostale zaposlene po agencijama i uredima pa ćete vidjeti kakve debile ste zaposlili, debile sa kupljenim diplomama!!!

Kakav šef takvi natječaji! Pa neće ljenčina sa slike nekog sposobnog!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close