PBZ Investor

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li si tko prebacio kod PBZ-a za kupnje dionica putem interneta? Koliko vidim provizaija je zasad najmanja 0.6% i s time da se na tom site-u može vidjet 5 najboljih k/p! Upad je 75 kn a mj. članarina 10 kn! Kaj kažete na PBZ Investor-a? Ima te li vi kakvih saznanja o tome više?

Uopće nisi djelatnik PBZ-a, jel da? Ni ničim povezana osoba, jel da? Al eto odlučio se čovjek za svoj prvi post na forumu, pa.. 🙂 Namjeravam se prijaviti, bar iz znatizelje, pa da vidimo u praksi kako to izgleda. Nadam se da je informaticki odradjeno bolje od njihovog web-sajta.. oni padajuci izbornici su im kriminalni. Prenesi im to 🙂

A mogo si prvo bar prelistati malo forum…Tema već postoji…

tražio sam al mi se nije sve dalo prelistavat

Znači ubuduće češ za svako pitanje otvarati novu temu jer ti se neda tražiti temu na forumu?[smiley8]

ej slaki ajde malo “interveniši” kod svojih poslodavaca…
blago rečeno neozbiljno je da već više od 48 sati ne aktiviraju korisnički račun!?!
ako nemaju dovoljno ljudi ili se nisu pripremili trebali su odgoditi početak a mogli su uzeti i test grupu pa onda kvalitetno testirati, a ne ovako!

i to je to...


tražio sam al mi se nije sve dalo prelistavat

znači nije ti se dalo prelistavat? nije ti se dalo u tražilicu upisat pbz investor? evo nam još jednog ozbiljnog “igrača” na tržištu kapitala.

Jel radi kada ovaj Investor?

Možda dvokratno od 6 do10 pa popodne od 17 do 19 [angry]

Danas je cijeli dan nedostupan …

Neozbiljno, jaako neozbiljno prema klijentima PBZ investora.

Nikakva poruka, nikakva najava – jednostavno – tko nas šiša.

Neozbiljno, jako neozbiljno.

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2979

Heaven or Las Vegas

[lol] [lol] [lol]

Pessimism Is Your Friend

lock up molim ovdje ko i na moje dionice od Ine[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Moze jedno banalno pitanje za ove koji imaju pbz racun i koriste pbz brokere.

Zanima me kada prodate dionice i zelite isplatu gotovine od tih dionica na racun, da li ta isplata moze biti isti dan kada su i dionice prodane? …ili je namira 3. radni dan od datuma prodaje dionica? Zanima me ako moze isti dan bit s obzirom ako je racun kod njih otvoren?

molio bih odgovor. zahvaljujem

spam [cool]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Ova je dobra za kasne sate.

New Report

Close