Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Ovo je naknada koju od danas moraju plaćati i građani
Pretraživanje
Dionička društva
Kako pojašnjavaju u Hrvatskoj obrtničkoj komori, iako je ovakva odredba formalno bila na snazi i do sada, do ulaska Hrvatske u EU...
Moller 20.8.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

tako treba, što više naknada i opterećenja za građane, da Zmajlović može plaćati najam 30% skuplje i da Mladineu možemo povisiti mirovinu

ivanvk 17.4.2011.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Nek se teraju u mp3!
Dobro je kolega Moller napisao, Mladineo dijelio milijune ili miljone, ovaj na očigled cijele hrvatske ugovara skuplje a nas samo deru.

Moller 20.8.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

ivanvk

Nek se teraju u mp3!
Dobro je kolega Moller napisao, Mladineo dijelio milijune ili miljone, ovaj na očigled cijele hrvatske ugovara skuplje a nas samo deru.

gotovo milijardicu je taj zdimio, psi laju, karavane prolaze, samo Sanader u zatvoru
hern 23.6.2013.
Dugotrajni korisnik
100%

Ja mislim da bi i ovdje nekog trebalo karati u prkno.

jod 15.9.2010.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
100%

Autoindustriju nikad nismo ni imali. Sad više nemamo ni trgovinu automobilima. Uskoro ćemo uvesti obaveznu registraciju i porez na bicikle.

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Harač, kako bi nahranili nesposobne i uhljebe! Fuj!

Velika većina deklariranih desničara u Hrvatskoj samo su ljevičari koji vjeruju u Boga.

hasenfefer 4.10.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Pa to je u redu. Kad već plaćamo trošarine za industriju koje nemamo (autoindustriju), onda treba nabiti namete i na kramu koju nam prodaju stranci.

Baš me zanima da li će napraviti biciklistički autoput do Splita i Rijeke,jer se s autima sigurno ne bumo vozili.

Zadnja izmjena: hasenfefer (1.7.2015. 14:20)
Moller 20.8.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

hasenfefer

Pa to je u redu. Kad već plaćamo trošarine za industriju koje nemamo (autoindustriju), onda treba nabiti namete i na kramu koju nam prodaju stranci.

Baš me zanima da li će napraviti biciklistički autoput do Splita i Rijeke,jer se s autima sigurno ne bumo vozili.

i na nove je namet kolega, i na nove, oni bi najradije da kupujemo samo Zastavu tj, Fiate, da pomažemo “bratsku” industriju
furia 6.4.2009.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Pa sada kada su uništili obrtnike moraju polako preći na građane.

Žalosno je što će građani shvatiti što je obrtnička komora kada bude prekasno…

Funky 12.4.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

koji su to nametnici i paraziti!

Frankie 21.3.2013.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Podrska ministru.Ovo je ispravna odluka. Bitno je da odrzivot sustava ne dođe u pitanje tj. place uhljebljenih.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!