Ovo je naknada koju od danas moraju plaćati i građani

Naslovnica Forum Komentari članaka Ovo je naknada koju od danas moraju plaćati i građani

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

tako treba, što više naknada i opterećenja za građane, da Zmajlović može plaćati najam 30% skuplje i da Mladineu možemo povisiti mirovinu

Nek se teraju u mp3!
Dobro je kolega Moller napisao, Mladineo dijelio milijune ili miljone, ovaj na očigled cijele hrvatske ugovara skuplje a nas samo deru.


Nek se teraju u mp3!
Dobro je kolega Moller napisao, Mladineo dijelio milijune ili miljone, ovaj na očigled cijele hrvatske ugovara skuplje a nas samo deru.

gotovo milijardicu je taj zdimio, psi laju, karavane prolaze, samo Sanader u zatvoru

Ja mislim da bi i ovdje nekog trebalo karati u prkno.

Autoindustriju nikad nismo ni imali. Sad više nemamo ni trgovinu automobilima. Uskoro ćemo uvesti obaveznu registraciju i porez na bicikle.

Harač, kako bi nahranili nesposobne i uhljebe! Fuj! [emo_palacd]

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Pa to je u redu. Kad već plaćamo trošarine za industriju koje nemamo (autoindustriju), onda treba nabiti namete i na kramu koju nam prodaju stranci.

Baš me zanima da li će napraviti biciklistički autoput do Splita i Rijeke,jer se s autima sigurno ne bumo vozili.


Pa to je u redu. Kad već plaćamo trošarine za industriju koje nemamo (autoindustriju), onda treba nabiti namete i na kramu koju nam prodaju stranci.

Baš me zanima da li će napraviti biciklistički autoput do Splita i Rijeke,jer se s autima sigurno ne bumo vozili.


i na nove je namet kolega, i na nove, oni bi najradije da kupujemo samo Zastavu tj, Fiate, da pomažemo “bratsku” industriju

Pa sada kada su uništili obrtnike moraju polako preći na građane.

Žalosno je što će građani shvatiti što je obrtnička komora kada bude prekasno…

koji su to nametnici i paraziti!

Podrska ministru.Ovo je ispravna odluka. Bitno je da odrzivot sustava ne dođe u pitanje tj. place uhljebljenih.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close