Osiguratelji u listopadu ostali bez 479 milijuna kuna premije

Naslovnica Forum Komentari članaka Osiguratelji u listopadu ostali bez 479 milijuna kuna premije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nek krepaju….dosta su nas gulili….i još nas gule bezobzirno..!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Dobar je ovaj na kraju”cijena mora biti viša jer i nas osiguravatelja ima puno”.

Sjedista osiguravajucih kuca i njihov ogromni vozni park u sim vecim grsdovima u RH ukazuju da su godinama ubirali milijarde ekstra profita. Nitko drugi nema tako velebne zgrade u svom vlasnistvu.

Ja tu ne vidim problem-uredno neka propadnu svi osim njih 4-5 i gle čuda : broj polica po kući je više od pola milje. I kad se malo (čitaj : puno) smanji beskorisna administracija, može biti premija kao i u Mađarskoj.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

Kaže frajer mora biti veća cijena jer ima viša osiguravatelja hahaha. Kako ga nije sram tako nešto reći, osim što degradira svoj ugled istodobno vrijeđa intelekt svakog građanina RH koji je pročitao ili čuo tu izjavu.


Sjedista osiguravajucih kuca i njihov ogromni vozni park u sim vecim grsdovima u RH ukazuju da su godinama ubirali milijarde ekstra profita. Nitko drugi nema tako velebne zgrade u svom vlasnistvu.

zar niste pomislili, da će najprije sebe “osigurati”[emo_smijeh]

Kako uopće nešto ovako mogu i pomisliti, a kamoli javno govoriti!? Pa ako ih je previše, tržište će odrediti optimalan broj društava i smanjiti broj osiguravatelja. Tržište! Ne centralni komiteti ili zakoni zbog kojih bi svi mi morali plaćati previsoke premije zato da bi oni koji su za sebe stvorili okruženje u kojem ne mogu propasti mogli nastavili s takim funkcioniranjem. Nevjerojatno!


Kako uopće nešto ovako mogu i pomisliti, a kamoli javno govoriti!? Pa ako ih je previše, tržište će odrediti optimalan broj društava i smanjiti broj osiguravatelja. Tržište! Ne centralni komiteti ili zakoni zbog kojih bi svi mi morali plaćati previsoke premije zato da bi oni koji su za sebe stvorili okruženje u kojem ne mogu propasti mogli nastavili s takim funkcioniranjem. Nevjerojatno!

Baš je nemilosrdno to tržište!

Još je u Hrvatskoj obavezno auto osiguranje skuplje za 30% od normalne cijene za Hrvatske prilike. Neka gospoda malo smanje troškove poslovanja…

New Report

Close