Organi gonjenja, ne zaboravite Samodola

Naslovnica Forum Komentari članaka Organi gonjenja, ne zaboravite Samodola

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

dobar članak i veoma zanimljiv

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

ja gospodina tomislava redovito čitam…samo riječi pohvale…pošto nisam pročitao što u najnovijem članku piše idem to sada učiniti…

Bajic bi isto trebao provjeriti zasto Hanfa tj.Samodol prema svim firmama nema isti kriterij npr.Vupik i TLM.

Dobro da si došao dopameti TOMO rekao sam ti prije nekoliko dana da si se bio raspisao pa prestao zato nemoj ovaj put mlatit praznu slama nego idi do kraja PIŠI a da je kriminal na ZSE i da ga pokriva SAMODOL to cjela država zna sjeti se što se spominjalo u određenim krugovima za skupinu SNS tj. SAMODOL-NOVOSEL-SANADER to je svima poznato vidi PODRAVKU a da ne spominjem dionice da ne ispadne da drukam za osobnu korist
Ti piši i ne koči imaš materijala koliko hoćeš a da je SAMODOL zreo za robiju to je sigurno kao što je sigurno da je SANADER bandit a NOVOSELAC podobna sluga sa kja je upropastila i opljačkala TK
Imaš moju potporu a mogu i svjedočit za ta tri BANDITA
Zovi samo zovi

S vrimena na vrime napišeš i ti kakav dobar rad.

Ovaj je svakako jedan od tih.

Samodolu je mjesto u Remetincu.

Što hoćete reći da su skype i msn upropastili duh trgovanja 😉 U biti što bi bio idealan brokeR?

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

kao i uvijek, odlicno i nadahnuto…
samo Tomislave mislim da ste malo zaglibili previse u taj kal
mislim da bi trebali ici malo ‘okomitije’, ima mnogo zanimljivih tvrtki za Vasa istrazivanja
fondovi raznorazni, tvrtke velikog kapitala a male medijske izlozenosti (a s velikim brojem dionicara,
zanimljivo) pa DKVS naprimjer; mislim AKO vec dobivate neku pinku za piskaranje u ovoj kolumni, pa
dajte si malo onda truda, jer mislim da idete u krivom smjeru
izolirajte jedan slucaj pa ga ‘iscijedite’ do kraja; ne mozete na copor vukova, ali kad ste jednog izdvojili…

New Report

Close