Orešković: Prihvatio sam Crnojinu ostavku, želim mu sve najbolje

Naslovnica Forum Komentari članaka Orešković: Prihvatio sam Crnojinu ostavku, želim mu sve najbolje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Sve, sve, sve – samo nikad ne ono pravo

Najgore od svega je da iz ovog slučaja nitko nije izvukao nikavu pouku. Naime, postoji latinska poslovica Quid leges sine moribus proficunt – u prijevodu “Što vrijede zakoni tamo gdje nema čestitosti”.

Sjetimo se samo Morićeve izjave – date za saborskom govornicom – da je “to što država daje garancije Čaćićevim firmama kriminal”. Ili Kolakušića za predstečajne nagodbe: “Ako je to tako namjerno postavljeno, onda je to kriminal”.

Kako je svojevremeno izjavio Nikica Valentić: “Nije moralno ali nije niti protuzakonito”. Crnoja nikada nije shvatio – a vjerojatno niti neće – da nije svar u papirima nego nečem drugom. No, u zemlji gdje se mnogi prestrašeni suci skrivaju iza formalnog slova zakona skoro da mu se to jedva može zamjeriti. Nije on problem nego rezoniranje onih koji su ga kandidirali. To je glavni problem.

Pa valjda će i za nešto odgovarati ili u ovoj državi ne vrijede isti zakoni za sve.

najbolji ministar do sada, niti jedne jedine greškice u mandatu

hebote, taj kao da je sam sebi posao zakone…

ja sam pripadnik ZNG pa HV 91-93 i ponosim se time, ali koliko koliko je taj naplatio sudjelovanje u specijalnoj policiji u ratnome razdoblju, uopće me je sram reći nekome da sam branitelj

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Tu se rasprava vodi oko mjesta prebivalista samo mediji to potenciraju na n-tu!
A npr slucaj Kotromanovicevog leta nije dosad imao nikakvih posljedica a upucuje na puno teze..kriminal i korupciju.


Tu se rasprava vodi oko mjesta prebivalista samo mediji to potenciraju na n-tu!
A npr slucaj Kotromanovicevog leta nije dosad imao nikakvih posljedica a upucuje na puno teze..kriminal i korupciju.

svakome je jasno da je Mijo za hrvatske uvjete čist kao suza, samo što mediji vrte, dajmo raji Miju, dok se pravi lopovi ne skriju

Maler,

a koji su to hrvatski uvjeti?

free flow information



Tu se rasprava vodi oko mjesta prebivalista samo mediji to potenciraju na n-tu!
A npr slucaj Kotromanovicevog leta nije dosad imao nikakvih posljedica a upucuje na puno teze..kriminal i korupciju.

svakome je jasno da je Mijo za hrvatske uvjete čist kao suza, samo što mediji vrte, dajmo raji Miju, dok se pravi lopovi ne skriju
[/quote]
Nasumice odaberi bilo kojeg građana RH i neka proba napraviti isto što i bivši ministar, što misliš kako bi završio?


hebote, taj kao da je sam sebi posao zakone…

ja sam pripadnik ZNG pa HV 91-93 i ponosim se time, ali koliko koliko je taj naplatio sudjelovanje u specijalnoj policiji u ratnome razdoblju, uopće me je sram reći nekome da sam branitelj


Pa ako je po zakonu ,a kažu da je, samo nije moralno, kolega iskoristi svoja prava, moja puna podrška


Maler,

a koji su to hrvatski uvjeti?


kriminal se ne skriva u barakama sklepanih od dasaka, više meni to vuče na staklene zgrade, samo se svi boje propitivati oko stakla, jer je lomljivo, lako je poštenog siromaha čovjeka za.ebavati i na njemu oštriti neku stvar




Tu se rasprava vodi oko mjesta prebivalista samo mediji to potenciraju na n-tu!
A npr slucaj Kotromanovicevog leta nije dosad imao nikakvih posljedica a upucuje na puno teze..kriminal i korupciju.

svakome je jasno da je Mijo za hrvatske uvjete čist kao suza, samo što mediji vrte, dajmo raji Miju, dok se pravi lopovi ne skriju
[/quote]
Nasumice odaberi bilo kojeg građana RH i neka proba napraviti isto što i bivši ministar, što misliš kako bi završio?
[/quote]
evo za početak predlažem da se malo pozabave određenim brojem građana, koji su aktivno učestvovali u vođenju državnih tvrtki, npr:PTKM za početak

Moller

Rekoh običnog građana, u svezi ovoga tvoga odgovora, ja sam za sankcioniranje svih koji su se ogrješili o zakon, nebitna su imena i stranke



Maler,

a koji su to hrvatski uvjeti?


kriminal se ne skriva u barakama sklepanih od dasaka, više meni to vuče na staklene zgrade, samo se svi boje propitivati oko stakla, jer je lomljivo, lako je poštenog siromaha čovjeka za.ebavati i na njemu oštriti neku stvar
[/quote]

baraka man je daleko od čistog bijelog, vjerojatno je daleko i od crnog….međutim sve one 50 nijansi sive su neprihvatljive tj. trebalo bi tako biti…
a vezano uz fragile zgrade, iste imaju novog čuvara Vaš link …….zar je netko iznenađen izborom?

most je manji, tanji, uži i lomljiviji nego što se predstavlja…pre gacali su ga nakon par dana.

free flow information


Moller

Rekoh običnog građana, u svezi ovoga tvoga odgovora, ja sam za sankcioniranje svih koji su se ogrješili o zakon, nebitna su imena i stranke


obični i jesu ovdje da ih može država rastezati po volji, sjetite se samo kako je prošla baba na crvenom, tu je država nenad.ebiva. ali kada se utvdi da su određeni “neobični” građani godinama živjeli u hotelu, čak im i gosti dolazili, ali ih nisu primili, tu su novinari pokazali svoj podanički odnos prema tim “neobičnim”, jer im iz ruke jedu i kad gazda povikne, mrš, cuko u kućicu, oni krenuše prema svetom brdu da se poklone gospodaru ako tek prolazi ili ga poljube u gu.zicu ako je več prošao

New Report

Close