Orešković: Moj stav je drugačiji od Petrovog, Karamarko ima moju podršku

Naslovnica Forum Komentari članaka Orešković: Moj stav je drugačiji od Petrovog, Karamarko ima moju podršku

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Meni se učinilo da g. Orešković dok ima podršku Karamarka i HDZ-a obnaša funkciju premijera, a ne obrnuto.

hebe se tebe, ti ćeš se i ovako i onako vratiti kući u kanadu…

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Kara(č)marko ima podršku g. Oreškovića?

Aha, dakle, Kara(nas)marko ima podršku g. Oreškovića da i dalje igra dvostruku igru tj. da se s jedne strane busa u prsa kako je “domoljub”, a da se s druge strane vozi u autu vrijednim ca. 600-700.000 kn stečenim izdajničkom rabotom na račun RH? Što je sljedeće? Koga će Kara(nas)marko podržavati ispod tezge ne bi li došao do značajnih materijalnih blagodati? Šešelja? Dodika?

Frankie:

Kako dobar komentar.Pravi onaj nas kockoglavo dinaroidski.

“Dotra doma i vidim da Vlada RH nije pala 🙂

Vegeta Vojković, Vojo Drvar-Macoko, Matija Babić, Deasmina Redžić, Ilijaz Ćimić, INDEX, EPH, Maja SeRver, Zoran Štakor Erceg, Vaška Raukar, Eugen/ka Jakovčić & dečko Gordan Bosanac <3, Margetić, RTL ”televizija“, Đorđe Mišević, Saša Leković, Pupavac, Teršelička, t-portal, Sašenka Kosanović, Telegram, Lupiga, Bago, Jovanović-Šprajc, Tihomir Ladišić, N1, Natafa Fofif…. na aparatiman 😀
Sad će balun… imal bojkota Reprezentacije ? 🙂

Pič,ka vam m.aterina nuounarsko-teroristička i anal vam vera”"

.


Kara(č)marko ima podršku g. Oreškovića?

Aha, dakle, Kara(nas)marko ima podršku g. Oreškovića da i dalje igra dvostruku igru tj. da se s jedne strane busa u prsa kako je "domoljub", a da se s druge strane vozi u autu vrijednim ca. 600-700.000 kn stečenim izdajničkom rabotom na račun RH? Što je sljedeće? Koga će Kara(nas)marko podržavati ispod tezge ne bi li došao do značajnih materijalnih blagodati? Šešelja? Dodika?

.

O kojoj Vi izdajničkoj raboti pričate ? Da nije slućajno ta rabota usmjerena na jedan normalan dogovor sa Molom kako bi od Ine napravili normalno kompaniju po zapadnim standardima , a ne da bude partijska kasica- prasica kao ßto je uvijek bila , a neki grčevito to brane ! Ali hebi ga za to treba imati par klikera u glavi a ne nasjedati na laźi o nekom tobožnjem ” nacionalnom dobru ” , za partiju naravno !

SDP + HNS drugovi su 2002. prodali 25%+1 dionicu INE za kikiriki od 505 miliona $ i još nitko nije odgovarao ni bio u Remetincu ?
Sanader je obićan Kokošar prema ovima koji su prodali INU 2002.

Večernji list (naslovi i podnaslovi),citiram :

Tajna prodaje INE
Zaposlenici INE prijavili DORHu malverzacije
USKOK istražuje
Istražitelji USKOKa nastoje doći do orginalnog elaborata o vrijednosti nalazišta u Siriji
Jesu li Mađari 2003.imali povlaštene informacije o domaćoj naftnoj kompaniji
Mjerenja provodila mađarska tvrtka
Mol se grčevito borio za INU i dao ponudu od 505 miliona eura za 25% kompanije jer je znao da samo naftna polja u Siriji vrijede20 miliardi dolara
MOL je znao tajnu o sirijskim poljima kad je ulazio u INU
Ljubo Jurčić: Nisam bio upoznat s otkričem u Siriji, sve sam podatke dobio iz INE
20 miliardi dolara vrijednost naftnih i plinskih polja u Siriji2003.
U vrijeme privatizacije INE predsjednik uprave INE bio je Tomislav Dragičević
Predsjednik Nadzornog odbora INE bio je Slavko Linić
MOL: Znali smo da Sirija skriva potencijal jer smo ondje radili

Nafta i plin 25% u Siriji je 2003. vrijedila 4.5 miliardi dolara a SDP+HNS su prodali MOLu za samo 505 miliona cvjelu INU.

4.500.000.000,00$.
505.000.000,00$.
Za samo 10% vrijednosti.
To je razlog zbog čega su naguzili Sanadera i Karamarka.
Samo da netko nebi poćeo istraživati prodaju 25+1% INE 2003.godine.

.

Božo se naguzio za 100 000 kn čika Orbicu

Prostitucija u ponum smislu te riječi.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close