Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Orešković: 'Fiskalni sam konzervativac i politički centrist, trebao sam voditi Tevu za cijeli svijet, ali ovo je čast'
Pretraživanje
Dionička društva
Za konkretne mjere o kojima se govori, poput poreza na nekretnine i smanjenje PDV-a, Orešković je kazao kako je porez na nekretnine standard u Europi i svijetu.
ms4 15.2.2012.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
100%

I za neku korporaciju je dio prestiza kad su joj zaposlenici pozvani na funkciju premijera makar i u maloj drzavi poput RH a sigurno ima i opciju povratka u firmu.

hasenfefer 4.10.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Aiiii povećati će se potrošnja lijekova u Hrvatskoj.

miami 19.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Hvalisavac ……. vidjet ćemo što zna !

…prodajte dionice…-kupite nekretnine!

zm1 21.1.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Mogao bi Vas miami pitati za savjet , a možda Vas uzme u svoj tim !

KressoM 8.8.2013.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

zm1

A mislim da nema legitimitet jer nije išao kod miamice da mu da mandat za sastavljanje vlade. Jer jadna će nam ispaliti na živce….

O dionicama i filozofija ulaganja… Mali Dioničar [youtube.com]

zm1 21.1.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

KressoM

zm1

A mislim da nema legitimitet jer nije išao kod miamice da mu da mandat za sastavljanje vlade. Jer jadna će nam ispaliti na živce….
.

😂😅👏🏼👍

KressoM 8.8.2013.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

zm1

KressoM

zm1

.
😂😅👏🏼👍

Cekaj, jel mogu ovi crveni pocrvenit od bjesa? Bijesni su ko psi, al nekako su crveni ka i inace…

miami 19.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Brišete znoj od muke, a još niste ni zasukali rukave!

miami 19.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

zaboravih napisati…..mozak ću ti popiti Pero7, za svaki lopovluk i potez kojim naštetite ovoj državi….., budi siguran!

rankoo 13.9.2014.
Dugotrajni korisnik
Srednji krug prijatelja
-

Ko o čemu, i.ioti opet o crvenima i crnima, .ebo vas II svjetski, to je nevjerojatno bitno za RH

Pero7 4.2.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

miami

..mozak ću ti popiti Pero7, za svaki lopovluk i potez kojim naštetite ovoj državi….., budi siguran!

@ miami,

možeš mi popiti mozak kroz luleka.

Kakve veze imam ja sa bilo kojom političkom opcijom ?

Nikada u životu nisam bio niti u jednoj stranci , ni partiji pa čak ni u jednom sindikatu.

Samo sam djelatnik kojeg vladari obilno cjede da bi nahranili svoje uhljebe.

Ali jasno vidim zlo i koja straho vlada radi štetu Hrvatskim građanima.

.

KressoM 8.8.2013.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

rankoo

Ko o čemu, i.ioti opet o crvenima i crnima, .ebo vas II svjetski, to je nevjerojatno bitno za RH

Kakav II. svjetski? To jedini ti spominjes, pa nek tebe .ebe ako ti se to toliko svida. Crveni su haracili od nakon II. svjetskog pa nazalost sve do danas i unistavaju nam sve pore zivota pocevsi od gospodarstva

rankoo 13.9.2014.
Dugotrajni korisnik
Srednji krug prijatelja
50%

KressoM

rankoo

Kakav II. svjetski? To jedini ti spominjes, pa nek tebe .ebe ako ti se to toliko svida. Crveni su haracili od nakon II. svjetskog pa nazalost sve do danas i unistavaju nam sve pore zivota pocevsi od gospodarstva

Tako je crveni su utopili banke u bescijenje, crveni su utopili INA-u za 10 milja eura, točnije onaj crveni Sanader, crveni su sredili Plivu, crveni su smislili Kutlu, Gucića i ostale ljepotane koji su samo unaprijedili firme koje su pokupovali za kunu. U biti su to crveni među plavima, kako god okreneš crveni.