Orepić otkrio kako će izgledati nove tablice

Naslovnica Forum Komentari članaka Orepić otkrio kako će izgledati nove tablice

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Napokon netko normalan tko he prerezao trakavicu na ovom brodu ludjaka na kojem se izgled registracija pokusao predstaviti ka izrazito bitno pitanje i izrazito bitna odluka (koja to naravno uopce nije jer registracija je jedno nebitno i potpuno irelevantno pitanje u usporedbi s drugim prioritetnijim problemima koje ova zemlja ima).

Ako se smijem malo otkačiti danas na 08.mart ….reći ću -TO MI JE NAJZGODNIJI ČOVJEK/ trenutno
na sceni….a sve ostalo….
Što više ljjubi pravdu i istinu …to je privlačniji …….treba mu dati veće ovlasti….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Partizanka miami 8 mart ti je preko drine, mi u hrvatskoj treci mjesec zovemo ozujak.


Partizanka miami 8 mart ti je preko drine, mi u hrvatskoj treci mjesec zovemo ozujak.

koji si ti de-bil, toga nema nigdje. pa mart je međunarodni naziv: march, marz, mart, marzo – svi jezici imaju slično….pogledaj svoje postove na drugim temama, sve ti vrvi srbizmima. prema tome, zadnji si koji se ima što javljati. radije joj čestitaj osmi mart , naravno ako si muškarac a ne još jedan u nizu naših domaćih faca i frajera zahvaljujući kojima žene idu u beograd na ka.ranje.

...povijest se ponavlja...

Mozes skupa s njom u beograd na k.aranje, posjetite titov grob i pevajte ko nas bre zavadi.

Evo , Delboy…ove primitivne HDZ-ovske muškarčine … danas su opet pokazale svoj nivo , tj.mentalni
kolaps……. ne moreš ti s njima ništa….za njega je baba, baba..i kvit…a svaka koja gleda
pravog muškarca, kurvetina….i partizanka / to je politički isto,/.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Čuj, neobdareni se uvijek jave na temi nacionalizma i lovačkog odstrela. I to balavci koji su madturbirali dok sam ih ja sa suborcima branio u rovu. Sada me oni tjeraju za beograd , a ja se pitam gdje su bili oni i njihovi roditelji tada? Na brod i pravac italija i kanada. Klasika. Zamjena teza. Mala kita uvijek ispliva van.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close