Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Oprez u Sloveniji: Za premali razmak 200 eura kazne!
Pretraživanje
Dionička društva
Slovenska policija za nadzor vozača koristi laserski pištolj TrueCAM vrijedan 15 tisuća eura. Njime se mjeri brzina prvog automobila na cesti, a potom i onog iza njega. Usporedbom se dobiva izračun udaljenosti između vozila.
Antonijo 14.5.2013.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
50%

Slovenci rade sve protiv nas, od blokiranja pri EU… a mi ih širokih ruku ljubimo jer imamo najlošije političare u EU.

Moller 20.8.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
66%

prije 15 godina, vozim kroz Sloveniju iza policije, voze prilično sporo, na slutim da griješim u bilo čemu, nakon nekoliko minuta kroz desni prozor palica za zaustavljanje na prvom ugibalištu, stajem u čudu, pa nisam ništa skrivio, kaže policajac, a zašto ne držite pravilan razmak ? molim !! mislim u sebi, da svi drže pravilan razmak, koliko bi nas uopće istovremeno moglo voziti kroz Sloveniju, mali, al' za.ebani

PersJesus 22.5.2009.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Ma, ne rade Slovenci protiv nas, glupost! Oni su samo takvi. Kad se nečega uhvate, onda super temeljito i dosljedno i nema popuštanja. Ima u tome nešto pozitivnog, ali nijedno pretjerivanje nije dobro.

Slovenac1 22.1.2015.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Ma kakve gluposti pišete, vozim se po našim cestama več 25 godina i nikad me niko nije zaustavio zbog premalog razmaka. Samo neko zastrupljivanje odnosa po forumima bez veze.

miami 19.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Kad uđeš u Sloveniju……moraš čekati- da onaj ispred tebe- izađe iz Slovenije ….. nemaš kako drukčije
postići razmak…

…prodajte dionice…-kupite nekretnine!