Opasan trend: Veliki pojasevi Pariza i Londona noću su jezivo napušteni, a Manhattan ima 250.000 praznih stanova

Naslovnica Forum Komentari članaka Opasan trend: Veliki pojasevi Pariza i Londona noću su jezivo napušteni, a Manhattan ima 250.000 praznih stanova

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

”Kada je Velika Britanija uvela fiskalnu subvenciju za one koji prvi put kupuju vlastiti dom, shodno tome došlo je do rasta cijena domova, što je kompenziralo bilo koju potencijalnu pogodnost. ”

To naši nikako da shvate, ni politika ni javnost.

Ovaj članak potpuno promašuje poantu.

Sa suvremenim tehnologijama telekomunikacije manje nego ikad je potrebno zbijati se u velike gradove.

Većina poslova može se raditi decentralizirani, lako koordinati na daljinu.

Stoga je pitanje kako provinciji dati potpuno jednaku kvalitetu stanovanja kao u centru na što brži način , a ne kako nadalje prenabijati velegrade.

Kad sam ove godine iznajmila stan /apartman/ u 15 arondismentu Pariza, čisto zbog nereda oko trijumfalne kapije..mislila sam , da će područje biti stvarna okolica i prigradsko naselje bez
ikakvih velikih sadržaja…..lutajući ulicama i pregledavajući cijene nekretnina baš na tom području
mislila sam naći neke kvadrate oko 8-9.000,00 Eura…Ali, situacija je sasvim suprotna.
Veliki gradovi i dalje rastu i šire se prema rubnim područjima..a jezgre ostaju za najam , onima
kojima novac nije potreban…u smislu ulaganja, ne može se skiseliti..
Na rubim područjima niču suvremene zgradurine, tako opremljene i s toliko ponude oko tebe,
da se ni ne sjetiš, koliko si udaljen od centra…
Preselila bih se ISTU SEKUNDU, kad bih mogla…..korijenje je preduboko..i ostaje mi samo za
maštati o dužem /1 -2 mj/ boravku u svjetskim gradovima….bez preseljenja.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

osi3 slažem se s tvojim razmišljanje.

New Report

Close