Online klađenje

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Online klađenje

Prednosti online klađenja

* jednostavnost sklapanja oklada ¨iz fotelje¨
* nema manipulativnih troškova
* bolji koeficijenti nego u ¨zemaljskim kladionicama¨
* klađenje uživo za vrijeme trajanja utakmica gdje se tokom cijele utakmice imate mogućnost kladiti na veliki broj ponuđenih događaja
* radno vrijeme kladionica je 0-24 što znači da se možete ulogirati na svoj account i sklopiti okladu kad god to poželite
* nema čekanja u redu pri uplati listića
* dobivanje bonusa prilikom učlanjivanja koji se kreće različito, od kladionice do kladionice, a katkad je veći i od 100€

http://svijetkladjenja.com/osnove-online-kladenja/

10ak najpopularnijih online kladionica su svakako pouzdane i ovisno o preferencijama odaberite onu koja vam najviše paše… Ako volite široku ponudu kao i live klađenje sa velikim brojem mogučnosti odaberite bwin. Ukoliko pratite tenis, odaberite expekt jer imaju solidne koeficijente na tenis, a i na druge sportove…
Online klađenje

Moja druga preporuka je [url=”http://www.expekt.com/index.jsp?lc=cro&pageid=2115″%5Dexpekt%5B/url%5D. Web na hrvatskom, solidni koeficijenti
,loššije sređena stranica i live klađenje u odnosu na bwin, kao i puno manje stvari u ponudi, ali veći koef. za 5-maks10%… Na prviuu uplatu daju bonus od 100% do 50 eura. Dakle uplatite 50eura, a na računu imate 100 eura. (možete uplatiti i manje npr. 43eura, pa bi na računu imali 86eura…)
[url=”http://svijetkladjenja.com/osnove-online-kladenja/expekt”%5DOpširnije o expekt kladionici

Također, za sada imam pozitivna iskustav sa Napišite Vaša iskustva sa online kladionicama, koje bi a koje nebi preporučili i zašto…[/u]

Nadalje zanima me dali je netko razmišljao o klađenju na prvake. Iako je puno rizičnije od dionica(jer ukoliko izgubite gubite cijeli ulog), također se može smatrati jednom vrstom investicije. Npr. ovog ljeta je koeficijent da će Dinamo biti prvak bio 1,60-1,70, dok je nedavno bio 1,01 a više ga niti nema u ponudi. Također je moguće poslije odigrati i kontru pa npr. ukoliko ste se kladili na Real Madrid na početku sezone kada je koeficijent bio oko 2,20 i na koji je sada 1,35 sada možete uplatiti na koeficijent 3,50 na Barcelonu i pod pretpostavkom da će naslov osvojiti jedan od ta dva kluba imate sure bet…

ja se kladim na bwin-u odo sad provjerit kako stojim

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

puška

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Na expect sam se prijavio prije dva mjeseca uplatio novac nisam dobio bonus do danas,tako da me uopće više nema na toj,i zato mi je odbojna,a bet-at-home je dosta dobar,kada sam uplatio novac dobio sam bonus odmah,tako da njih mogu pohvaliti,čak sam i nešto dobivao prvih dana,ali ono,malo po malo,i izgubio i to malo,pa sada samo navratim da vidim koeficijente. Kad sam izgubio više ne igram,dok me opet nešto ne povede,hahaha. [thumbsup][lol] [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Na expect sam se prijavio prije dva mjeseca uplatio novac nisam dobio bonus do danas,tako da me uopće više nema na toj,i zato mi je odbojna,a bet-at-home je dosta dobar,kada sam uplatio novac dobio sam bonus odmah,tako da njih mogu pohvaliti,čak sam i nešto dobivao prvih dana,ali ono,malo po malo,i izgubio i to malo,pa sada samo navratim da vidim koeficijente. Kad sam izgubio više ne igram,dok me opet nešto ne povede,hahaha. [thumbsup][lol] [thumbsup]

Hm… čudi me da Vam expekt nije dao bonus. Vjerojatno ste uplačivali prvi depozit putem moneybookersa, a ako kad prvu uplatu koristite taj način plačanja onda ne ostvarujete pravo na bonus… Ako niste pošaljite im mail, jer Vam moraju dati bonus ukoliko je akcija trajala u vrijeme kada ste se učlanili.

Osobno volim igrati prvake, što većina naših kladionica niti nema u ponudu ili ima isključivo za single uplate. Npr. odigram 4-5 parova iz današnje ponude i 2-3 prvaka. Koeficijenti na prvake znaju biti stvarno solidni, a sezona je duga pa ako nešto krene u krivom smjeru može se i kontrirati. Evo npr. ukoliko Barcelona bude prvak imao bi jako lijepi dobitak, međutim sad pomalo kontriram na Real, pa ako i ne bude imam kakav-takav dobitak…(šteta da nisam obratno radio u ovom slučaju…)

lovac:

Na expect sam se prijavio prije dva mjeseca uplatio novac nisam dobio bonus do danas,tako da me uopće više nema na toj,i zato mi je odbojna,a bet-at-home je dosta dobar,kada sam uplatio novac dobio sam bonus odmah,tako da njih mogu pohvaliti,čak sam i nešto dobivao prvih dana,ali ono,malo po malo,i izgubio i to malo,pa sada samo navratim da vidim koeficijente. Kad sam izgubio više ne igram,dok me opet nešto ne povede,hahaha. [thumbsup][lol] [thumbsup]

Hm… čudi me da Vam expekt nije dao bonus. Vjerojatno ste uplačivali prvi depozit putem moneybookersa, a ako kad prvu uplatu koristite taj način plačanja onda ne ostvarujete pravo na bonus… Ako niste pošaljite im mail, jer Vam moraju dati bonus ukoliko je akcija trajala u vrijeme kada ste se učlanili.

Nije mi expect dao bonus,ali poslao sam im ja na onaj email koji su naveli da im se pošalje kada će se vidjeti na računu,i od tada ništa. Uplatio sam direktno preko devizne kartice,tako da je isti trenutak sjelo na njihov račun.
[shocked]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


lovac:

Na expect sam se prijavio prije dva mjeseca uplatio novac nisam dobio bonus do danas,tako da me uopće više nema na toj,i zato mi je odbojna,a bet-at-home je dosta dobar,kada sam uplatio novac dobio sam bonus odmah,tako da njih mogu pohvaliti,čak sam i nešto dobivao prvih dana,ali ono,malo po malo,i izgubio i to malo,pa sada samo navratim da vidim koeficijente. Kad sam izgubio više ne igram,dok me opet nešto ne povede,hahaha. [thumbsup][lol] [thumbsup]

Hm… čudi me da Vam expekt nije dao bonus. Vjerojatno ste uplačivali prvi depozit putem moneybookersa, a ako kad prvu uplatu koristite taj način plačanja onda ne ostvarujete pravo na bonus… Ako niste pošaljite im mail, jer Vam moraju dati bonus ukoliko je akcija trajala u vrijeme kada ste se učlanili.

Nije mi expect dao bonus,ali poslao sam im ja na onaj email koji su naveli da im se pošalje kada će se vidjeti na računu,i od tada ništa. Uplatio sam direktno preko devizne kartice,tako da je isti trenutak sjelo na njihov račun.
[shocked]


Hm… savjetovao bi Vam da ih opet kontaktirate jer u tom slučaju imate pravo na bonus ukoliko je u vrijeme registracije trajala akcija. Pošaljite im mail, ništa ne možete izgubiti.

Osobno imam vrlo dobra iskustva sa njima, a i nekoliko prijatelja se je učlanilo kod njih i za sada su svi zadovoljni (svi smo dobili bonuse tako da…)

lovac:

Na expect sam se prijavio prije dva mjeseca uplatio novac nisam dobio bonus do danas,tako da me uopće više nema na toj,i zato mi je odbojna,a bet-at-home je dosta dobar,kada sam uplatio novac dobio sam bonus odmah,tako da njih mogu pohvaliti,čak sam i nešto dobivao prvih dana,ali ono,malo po malo,i izgubio i to malo,pa sada samo navratim da vidim koeficijente. Kad sam izgubio više ne igram,dok me opet nešto ne povede,hahaha. [thumbsup][lol] [thumbsup]

Hm… čudi me da Vam expekt nije dao bonus. Vjerojatno ste uplačivali prvi depozit putem moneybookersa, a ako kad prvu uplatu koristite taj način plačanja onda ne ostvarujete pravo na bonus… Ako niste pošaljite im mail, jer Vam moraju dati bonus ukoliko je akcija trajala u vrijeme kada ste se učlanili.

Nije mi expect dao bonus,ali poslao sam im ja na onaj email koji su naveli da im se pošalje kada će se vidjeti na računu,i od tada ništa. Uplatio sam direktno preko devizne kartice,tako da je isti trenutak sjelo na njihov račun.
[shocked]

Hm… savjetovao bi Vam da ih opet kontaktirate jer u tom slučaju imate pravo na bonus ukoliko je u vrijeme registracije trajala akcija. Pošaljite im mail, ništa ne možete izgubiti.

Osobno imam vrlo dobra iskustva sa njima, a i nekoliko prijatelja se je učlanilo kod njih i za sada su svi zadovoljni (svi smo dobili bonuse tako da…)

Dobio ja 30 EURa bonus,danas,jučer onako bez veze napisao mejl,a ono danas javili da su uplatili. Ma nisam se niti nadao,a nije niti kakva velika cifra. A eto jedno iskustvo više.
Hvala na savjetu kolega.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Dobio ja 30 EURa bonus,danas,jučer onako bez veze napisao mejl,a ono danas javili da su uplatili. Ma nisam se niti nadao,a nije niti kakva velika cifra. A eto jedno iskustvo više.
Hvala na savjetu kolega.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

E super. Baš mi je drago. Sad samo pametno, da se tih 30eura umnoži…[thumbsup]

Jedna od rijetkih ozbiljnih online kladionica, po kvotama i limitina je Pinnacle.

bok vam.

I'LL BE BACK


Jedna od rijetkih ozbiljnih online kladionica, po kvotama i limitina je Pinnacle. bok vam.

Naravno, vidi se tko ima iskustva [cool]

Prva i osnovna, uvjetno rečeno online kladionica a zapravo burza tečajeva na sportske i druge događaje je betfair. Nema ozbiljnog online klađenja bez betfaira.

Od ‘običnih’ kladionica Pinnacle Sports je daleko najbolja i po tečajevima i po limitima, i po transferu novaca i po maloj profitnoj margini.

Sve ostale ovdje naborjane online kladionice, svrstao bih pod ‘ostale’.

Ljudi koji se ozbiljnije klade i imaju uspjeha imaju obvezno otvoren account na ove dvije plus neke 3…

koko vam je iskustvo sa uplatom gamebookers. hvala[thumbsup]


koko vam je iskustvo sa uplatom gamebookers. hvala[thumbsup]

Načini uplate:

* Kreditne kartice (Visa, Mastercard i Diners)
* Debitne kartice (Visa Electron)
* Moneybookers
* Paysafecard
* Bankovna uplata
* Western Union
* Click2Pay

Minimalna uplata iznosi 2eura, dok je minimalni ulog 0,1euro što je najmanji limit koji ijedna kladionica omogućuje igraćima. Najbrži i najjednostavniji način za uplatu putem kojih će Vam novac biti dostupan na računu momentalno (u roku od 1 minute) jesu moneybookersa ili korištenjem kreditnih kartica.

Dodan je opis Betfair kladionice tj. burze koeficijenata.
Osim standardnog klađenja po puno boljim tečajevima putem ovog servisa možete predstavljati tj. biti kladionicam i sklapati okalde sa drugima…. Također daju i bonus od 20funti pri prvom depozitu [thumbsup] (“referal and earn code” “WW6HCCJHF”).

Više o Betfairu, kao i mali tutorial za početnike pročitajte na
http://svijetkladjenja.com/osnove-online-kladenja/betfair/

New Report

Close