Okupljanje forumaša Slavonije i Baranje

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Slavonije i Baranje

Gospodo forumaši Slavonije i Baranje jeste li spremni za neformalno druženje u Baranji na fiš paprikašu u subotu ili nedjelju kako se dogovorimo..Ako se mogu Zagrebčani organizirat možemo i mi Slavonci.Svi koji su zainteresirani neka se prijave,pa ćemo vidjet koliko nas ima spremnih za upoznavanje..


Gospodo forumaši Slavonije i Baranje jeste li spremni za neformalno druženje u Baranji na fiš paprikašu u subotu ili nedjelju kako se dogovorimo..Ako se mogu Zagrebčani organizirat možemo i mi Slavonci.Svi koji su zainteresirani neka se prijave,pa ćemo vidjet koliko nas ima spremnih za upoznavanje..

Vi ste svi dobrodošli i kod nas u Zagrebu.
Nije ovo skup “podružnice Zagreb” [smiley11]


Gospodo forumaši Slavonije i Baranje jeste li spremni za neformalno druženje u Baranji na fiš paprikašu u subotu ili nedjelju kako se dogovorimo..Ako se mogu Zagrebčani organizirat možemo i mi Slavonci.Svi koji su zainteresirani neka se prijave,pa ćemo vidjet koliko nas ima spremnih za upoznavanje..

Kolega krivo tumačenje , a poziv u Slavoniju mogli ste svima uputit kao što je bio poziv i za ovo okupljanje u ZG.

A i tema je mogla proči pod već otvorenu “okupljanje forumaša”, mislim da Vam je jasno zašto.
Pozdrav iz Dalmacije[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Mark mi te pozivamo u Slavoniju na jedan dobar fiš u Baranji….ako bude zainteresiranih forumaša?

Ja sam uvik za druženje naravno usklađeno sa obavezama .
Također pozdrav iz Dalmacije.[smiley2]

Mislim da nema smisla da se to održi ovaj vikend. Idemo vidjeti kako to izgleda u ZG. Ja sam inače iz Slavonije i rado ću se pridružiti tako nekom skupu. Isto tako, bit će mi drago doći i u Dalmaciju ako sam u mogućnosti. Samo da nije utakmica Dinamo Hajduk u Dalmaciji pa da me opet izmlate.

Ja sam svakako za druženje u Slavoniji, ako mi se za razliku od ovog okupljanja poklopi sa mogućnostima.

Ne bih htio biti partibrejker, ali kako bi bilo da taj fiš-miting odgodimo za proljeće, kad bude super vrijeme, a ne snijeg pred nama… Pa da se to odradi negdje vani, gdje može biti i zahebancije cijeli dan, kartanje, nogomet… [smiley10]

No respect

E jebiga ajmo svi u RI mogu doc i Dalmatinci,Istrani ,Zagrebcani i Slavonci tj svi koji nemaju multinickove[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

uh fisssss,ja sam u ZG-u al po krvi Slavonac (VU) i poslije zaba bi fino legao jedan doobar fish sa sirokim rezancima.Daj te mi recite u Baranji dobro mjesto gdje je dobar fish da znam navratit kad budem vodio dragu turnejom po Baranji[smiley2]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Kormoran u Kopačkom ritu, hrana je dobra ali je još veći gušt put do restorana kroz park prirode!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


uh fisssss,ja sam u ZG-u al po krvi Slavonac (VU) i poslije zaba bi fino legao jedan doobar fish sa sirokim rezancima.Daj te mi recite u Baranji dobro mjesto gdje je dobar fish da znam navratit kad budem vodio dragu turnejom po Baranji[smiley2]

u zg sam, isto slavonac, i baš danas poslom bio u ist.slavoniji, i lokalni općinar častio strašnim fišem u aljmašu. za preporučiti. mislim da se zove ‘kod daneta’ ili slično. nije baš baranja ali eto.
u baranji jeo odličan fiš u Suzy, al zaboravio kak se zove lokal. pozdrav i dobra tek.

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)


uh fisssss,ja sam u ZG-u al po krvi Slavonac (VU) i poslije zaba bi fino legao jedan doobar fish sa sirokim rezancima.Daj te mi recite u Baranji dobro mjesto gdje je dobar fish da znam navratit kad budem vodio dragu turnejom po Baranji[smiley2]

perkelt od jegulje u citadeli!
citadela je najbolji restoran na svijetu ! istina, mrtve muhe padaju sa stropa u tanjur i na karirane stoljnjake babe jage iz prošlog stoljeća al su pred birtijom uvijek parkirana vrhunska kola.
i da, hrana je izvrsna !
ne bih baš znala reći zašto momak ne uloži malo i obnovi tu birtiju. bit će da ljudima paše ta zdravo seljačka divljina i obični ljudi.
uglavnom eto, kad se odradi druženje u purgeraju , svi hop u slavoniju 🙂

There are some days when I think I'm going to die from an overdose of satisfaction

wiking:

uh fisssss,ja sam u ZG-u al po krvi Slavonac (VU) i poslije zaba bi fino legao jedan doobar fish sa sirokim rezancima.Daj te mi recite u Baranji dobro mjesto gdje je dobar fish da znam navratit kad budem vodio dragu turnejom po Baranji[smiley2]

u zg sam, isto slavonac, i baš danas poslom bio u ist.slavoniji, i lokalni općinar častio strašnim fišem u aljmašu. za preporučiti. mislim da se zove ‘kod daneta’ ili slično. nije baš baranja ali eto.
u baranji jeo odličan fiš u Suzy, al zaboravio kak se zove lokal. pozdrav i dobra tek.

bit će da je gospon Kolar u Suzi, ili Kovač čarda ?!
gospon Kolar ima i vinski podrum i obitelj se već generacijama uspješno bavi vinogradarstvom, proizvodnjom vina i podrumarstvom
klopa izvrsna. eto, preporuka opet. ova baranja je fakat prava stvar 🙂

There are some days when I think I'm going to die from an overdose of satisfaction

New Report

Close