Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Kako vidim da se sve više povečava broj aktivnih korisnika našega foruma, kako onih iskusnih i profesionalnih tako i novopridošlih dioničara, predlažem da i u Splitu i Dalmaciji pokušamo organizirati prvo okupljanje radi upoznavanja,druženja i razmjene informacija.
Molim komentare i prijedloge

izgleda da nema zainteresiranih

ima ima [smiley] računajte na mene

pa di su ostali

pozdrav harpunu i ivanasi.
i ja sam isto iznenađen, očekivao sam desetke ljudi, čak sam se već počeo brigat gdje da se nađemo kad nas je tako puno….:-) ali izgleda da svi dalmatinci koji se kuže u dionice su odselili u zg….
ipak ne odustajemo, pomalo,tema je tek danas objavljena pa kad nas se skupi barem 5-6 nešto ćemo organizirat

Iako nisam aktivna na forumu, volim pročitati vaše postove na osnovu kojih sam se odlučila za kupovinu pojedinih dionica, bit će mi drago pridružiti se okupljanju ..

pozdrav sjuzann
nadam se da vas svojim savjetima nismo odveli u stečaj[undecid]
inače nije ni smisao ove teme da se sastaju samo profesionalci i ljudi koji su godinama u kontaktu sa dionicama.Dapaće i oni koji su tek počeli ili još nisu ni počeli a planiraju su više nego dobrodošli.

eto već nas je 4!
ako se ovakav trend nastavi za 2-3 dana će nas biti dovoljno i za okopavat krumpire i vinograd

[smiley]ne brinite, nisam otišla u stečaj ali kako je krenulo s korekcijom, tko zna…već desetak godina ulažem i ne mogu se požaliti, do sada je dobro išlo, nadam se da će i dalje….

Čini mi se da već sada ima više cura nego što je bilo u Zagrebu[thumbsup]

Novac je kisik burze!


[smiley]ne brinite, nisam otišla u stečaj ali kako je krenulo s korekcijom, tko zna…već desetak godina ulažem i ne mogu se požaliti, do sada je dobro išlo, nadam se da će i dalje….

Onda za vas nema straha.
Znaći da skoro imate više godina iskustva sa dionicama nego objavljenih postova na forumu.
I ja sam optimist, zna se što dolazi poslije korekcije.


Čini mi se da već sada ima više cura nego što je bilo u Zagrebu[thumbsup]

Rocky, vidim da paziš na sve.
Nije ni čudo da si počeo sa dilanjem cvijeća a na kraju si kupio pola Hrvatske.
Bit će nam jako drago da se i ti pridružiš bez obzira šta nisi žensko

možemo već dogovarat mjesto okupljanja

harpun imaš li koji prijedlog ili ideju?
mislim da će puno toga ovisit i o tome hoće li nas se skupit 5-6 ili 20-30….
u svakom slučaju ja sam da nešto konkretno organiziramo već sljedeći tjedan a onda nakon toga kada se broj poveća možemo opet ponoviti

Ipak je ovdje puno iskusnih ulagača, bar mi se čini,ja sam krenula oprezno i s malim ulaganjima ali s vremenom sam se i ja malo pobarabila i počela riskantnije ulagati…[smiley]…

New Report

Close