Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Odlučeno je: Pelješki most za 2,08 milijardi kuna gradit će kineski konzorcij
Pretraživanje
Dionička društva
Druge dvije ponude na natječaju za gradnju tog mosta poslali su talijanski Astaldi i turski Ictas koji su ponudili da će most izgraditi za 2,55 milijardi kuna, dok je Strabag za taj posao tražio 2,62 milijardi kuna.
miami 19.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

To je realno ili je zajebancija ?

…prodajte dionice…-kupite nekretnine!

DemiZon 13.12.2010.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
50%

***ovo je šokantno da je anemični nekaj odlučil kontra šefova u Bruxellesu…ali super odabir, svaka čast!… sad još da odabere i američke nove novcate avione i pal budem u nesvijest

Zadnja izmjena: DemiZon (12.1.2018. 15:40)

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

praviptf 3.12.2017.
Srednji krug prijatelja
Novi korisnik
-

ne znaš ti kakvi diplomatski talenti obitavaju u obitelji Plenković. Još su dobro prošli Kinezi :D

protect tovar foundation (tovar better than tractor)
member of iliterati
ptf is cahless society. we have no cash (no money foj majbojo ciga...

Bonjour_ad 1.4.2017.
Srednji krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
50%

Taj bridge će biti nekvalitetan a ova odluka je pogubna za hr gospodarstvo. Povraća mi se od ovog.

Sokrat: Vidiš li prijatelju ona tri čobana? Sve dok oni mogu da nadglasavaju mene i Platona i uslijed toga da donose odluke, ja u demokraciju ne vj...

DemiZon 13.12.2010.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
75%

Bonjour_ad

Taj bridge će biti nekvalitetan a ova odluka je pogubna za hr gospodarstvo. Povraća mi se od ovog.

***prvi građevinski zahvat Kineza na tlu EU pa nekvalitetan? …ovo bude kvalitetnije nego što košta, ovo je ogledni primjerak i reklama kinezima i dat će sve od sebe, u to sam siguran

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Jovan 21.8.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Bonjour_ad

imali smo to znanje, više ga nemamo

https://hr.wikipedia.org/wiki/Kr%C4%8Dki_most [hr.wikipedia.org]

mikro 19.4.2010.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Ima li ovo kakve veze s Markom Polom ……….

DAJ PET !!!

VasIsusK 31.5.2012.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
100%

Neka ga samo izgrade cim prije

praviptf 3.12.2017.
Srednji krug prijatelja
Novi korisnik
-

Jovan

Bonjour_ad

imali smo to znanje, više ga nemamo

https://hr.wikipedia.org/wiki/Kr%C4%8Dki_most [hr.wikipedia.org]

malo je kratkog roka trajanja, ne čini ti se?

protect tovar foundation (tovar better than tractor)
member of iliterati
ptf is cahless society. we have no cash (no money foj majbojo ciga...

verdi 20.3.2008.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

DemiZon

Bonjour_ad

***prvi građevinski zahvat Kineza na tlu EU pa nekvalitetan? …ovo bude kvalitetnije nego što košta, ovo je ogledni primjerak i reklama kinezima i dat će sve od sebe, u to sam siguran

kinezi su prvi auto put 2009. radili u poljskoj za 44% cijene procijenjene gradnje. da vidite onaj zadnji u kini koji su otvorili (dužina 56km) ne bi se čudili. lik koji ih je vidio u crnoj gori rekao mi je da smo mi za njih dječiji vrtić. jedino što su djeca već ćelava i umišljena.

who dares, wins

miami 19.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Trebali smo zvati Kineze , da objedine sve kooperante?

…prodajte dionice…-kupite nekretnine!