Odlučeno je: Pelješki most za 2,08 milijardi kuna gradit će kineski konzorcij

Naslovnica Forum Komentari članaka Odlučeno je: Pelješki most za 2,08 milijardi kuna gradit će kineski konzorcij

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To je realno ili je zajebancija ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

***ovo je šokantno da je anemični nekaj odlučil kontra šefova u Bruxellesu…ali super odabir, svaka čast!… sad još da odabere i američke nove novcate avione i pal budem u nesvijest

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

ne znaš ti kakvi diplomatski talenti obitavaju u obitelji Plenković. Još su dobro prošli Kinezi 😀

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

Taj bridge će biti nekvalitetan a ova odluka je pogubna za hr gospodarstvo. Povraća mi se od ovog.

Sokrat: Vidiš li prijatelju ona tri čobana? Sve dok oni mogu da nadglasavaju mene i Platona i uslijed toga da donose odluke, ja u demokraciju ne vjerujem.


Taj bridge će biti nekvalitetan a ova odluka je pogubna za hr gospodarstvo. Povraća mi se od ovog.

***prvi građevinski zahvat Kineza na tlu EU pa nekvalitetan? …ovo bude kvalitetnije nego što košta, ovo je ogledni primjerak i reklama kinezima i dat će sve od sebe, u to sam siguran

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


Taj bridge će biti nekvalitetan a ova odluka je pogubna za hr gospodarstvo. Povraća mi se od ovog.

imali smo to znanje, više ga nemamo

https://hr.wikipedia.org/wiki/Kr%C4%8Dki_most

Ima li ovo kakve veze s Markom Polom ……….

DAJ PET !!!

Neka ga samo izgrade cim prije



Taj bridge će biti nekvalitetan a ova odluka je pogubna za hr gospodarstvo. Povraća mi se od ovog.

imali smo to znanje, više ga nemamo

https://hr.wikipedia.org/wiki/Kr%C4%8Dki_most
[/quote]
malo je kratkog roka trajanja, ne čini ti se?

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima



Taj bridge će biti nekvalitetan a ova odluka je pogubna za hr gospodarstvo. Povraća mi se od ovog.

***prvi građevinski zahvat Kineza na tlu EU pa nekvalitetan? …ovo bude kvalitetnije nego što košta, ovo je ogledni primjerak i reklama kinezima i dat će sve od sebe, u to sam siguran
[/quote]
kinezi su prvi auto put 2009. radili u poljskoj za 44% cijene procijenjene gradnje. da vidite onaj zadnji u kini koji su otvorili (dužina 56km) ne bi se čudili. lik koji ih je vidio u crnoj gori rekao mi je da smo mi za njih dječiji vrtić. jedino što su djeca već ćelava i umišljena.

who dares, wins

Trebali smo zvati Kineze , da objedine sve kooperante?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close