“Od prodaje solarnih panela uprihodit ćemo 420 milijuna kuna, u izvoz ide 98 posto proizvodnje”

Naslovnica Forum Komentari članaka “Od prodaje solarnih panela uprihodit ćemo 420 milijuna kuna, u izvoz ide 98 posto proizvodnje”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kakvi apsolutni carevi!

Prodaja “uhodanog farmaceutskog biznisa” i “posvećenje” obnovljivim izvorima energije ?
Istina je u Hrvatskoj zaista voda duboka.

U Nizozemskoj ja početkom ovog njeseca puštena u rad vjetroelektrana snage 600 MW sa 150 vjetroturbina pojedinačne snage 4 MW, koja će proizvesti 2,6 Twh godišnje i svake godine smanjiti CO2 emisiju za 1,25 milijuna tona, te zadovoljiti potrebe 1,5 milijuna ljudi za električnom energijom, a u realiaciju projekta uloženo je 2,8 milijardi eura.

“70% električne energije 2070 dolazit će od sunca” – baš me zanima koji to stručnjaci tvrde jer bi iste trebalo poslati da ponovno polože ispite iz elementarne fizike, da ne pričam o ukupnoj svjetskoj potrošnji i dijagramima opterećenja tijekom 24 sata…..

strpljen - spašen![color=blue][/color]


"70% električne energije 2070 dolazit će od sunca" – baš me zanima koji to stručnjaci tvrde jer bi iste trebalo poslati da ponovno polože ispite iz elementarne fizike, da ne pričam o ukupnoj svjetskoj potrošnji i dijagramima opterećenja tijekom 24 sata…..

2070 je toliko daleko da nitko ništa pametno o tome ne može reći. sunce za 1 dan emitira toliko energije da nam je to dosta za cijelu godinu. eee sad kako će to uhvatiti još nitko ne zna.

who dares, wins



"70% električne energije 2070 dolazit će od sunca" – baš me zanima koji to stručnjaci tvrde jer bi iste trebalo poslati da ponovno polože ispite iz elementarne fizike, da ne pričam o ukupnoj svjetskoj potrošnji i dijagramima opterećenja tijekom 24 sata…..

2070 je toliko daleko da nitko ništa pametno o tome ne može reći. sunce za 1 dan emitira toliko energije da nam je to dosta za cijelu godinu. eee sad kako će to uhvatiti još nitko ne zna.
[/quote]
za to bi trebali cijeli planet prekriti panelima, i da to je prosjek a realno vrijeme je neka druga matematika…

strpljen - spašen![color=blue][/color]

e, e, a zašto je prodao uspješni farmaceutski biznis?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Pa Nijemci ne mogu konkurirati Kinezima.

Očito da je taj farmaceutski biznis bio jako uspješan.

Inače za proizvodnju sunčevih panela se emitira CO2 u količini kojih u sljedećih 10 godina solarni paneli “uštede”.

Znači što se tiče zaštite planeta iz šupljeg u prazno.

Nešto kao električni automobili.

New Report

Close