Od iduće godine uvodi se novi porez

Naslovnica Forum Komentari članaka Od iduće godine uvodi se novi porez

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Za uvesti takav porez trziste treba biti radtuce, a ne padajuce kao Crobex gdje 95% dionica je izgubilo. Npr. u SAD gradjanin dobiva porezne olaksice ako mu dionica je izgubila kad prodaje. Time su zasticeni. Nase trziste gdje su neki koje znam pogubili 95% uloga i jos ce im se na tih 5% ostalih uvodit porez. Nakaradno.
Nestrucni i nekompetentni ljudi ce ubiti Crobex do kraja. Za ciju korist?

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

…korist je da se mali maknu i da veliki u miru mogu oglobati jos par preostalih vrijdnih firmi u miru.

Ovo je odlicna vijest.Jos jedan porez. Hrvatska raste i nema vise povratka na staro.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

U Hrvatskoj Državi koja ima najveće poreze na svjetu , čak 572 razna poreza od 2016. uvodi se porez na kapitalnu dobit po stopi od 12 % .

“Donošenje ovog poreza slijedi nakon uvedenog poreza na dividendu i udjela u dobiti (12 %) , poreza na kamate ”

Neznam dali zaposlenici iz Javnog sektora znaju : Danas tvrtka iz Zagreba plaća porez na dobit 20 % , plus porez 12 % , plus prirez 18 %.

Od 2016. “…netko tko je u jednoj godini ostvario gubitak na trgovanju određenom dionicom, a sljedeće dobitak, tada taj dobitak prijavljuje Poreznoj, ali nema pravo na kraju godine prijaviti gubitak od prošle, jer je to moguće učiniti samo za godinu kada je gubitak, a istodobno i dobitak ostvaren. ”

Dali nam to vladajući iz SDP+HNS Kukuriku koalicije namjerno rade ?

.

ja definitivno odlazim sa burze ako ce se placati porez je novce koje sam ulozio vec sam platio 25% poreza na njih nemas sanse rade cu dionoce prodat i bacit novce jer mi je potpuno isto .ako uvedu porez mogu slobidnoi zatvoriti burzu.samo neznam koji majmu.n je dao tu ideju pa to nema veze sa vezom

Porez na dobit malih dionicara, sad kad se sve urušilo, kad je vecina ljudi propala na burzi i tako otjerana zauvijek, je mozda jedan od najglupljih poteza nakaradnih strucnjaka ove vlade. Tko ce normalan ulagati bilo sto bilo gdje kad je veliki rizik samo tvoj, i kad se zakoni mijenjaju svaki čas

To nema nigdje.
Koliko puta dobit firme treba oporezovati????

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

New Report

Close