Očekujemo 100 projekata malih tvornica od kojih će svaka zaposliti na desetke ljudi

Naslovnica Forum Komentari članaka Očekujemo 100 projekata malih tvornica od kojih će svaka zaposliti na desetke ljudi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

maras je klaun sdp-a. blaga riječ…zapravo dvorska luda.

who dares, wins

projekti su se radili prije Marasa, rade se za vrijeme Marasa, radit će se i poslije Marasa, ali on s tim nema nikakve veze, znam nekoliko tvrtki gdje se samo prikrpe na kraju, gdje su već projekti pokrenuti, mogao bi samo konobariti na otvorenju istih

kalendar, 30.01.2015. u 14:14
maras je klaun sdp-a. blaga riječ…zapravo dvorska luda.

Zašto?
Ako može detaljnije…

IZLAZIMO IZ RECESIJE ?
PA MI SMO 2 METRA ISPOD ZEMLJE A TO STO CETE POKUSAT PRIKAZAT KAO GOSPODARSKO CUDO JE MOZDA PRST IZNAD ZEMLJE !!!
KAKAV JADAN LIK !!
A S OBZIROM DA JE VJECNO PO DRUSTVENIM MREZAMA JA SE I PITAN DALI ON OPCE RADI ALI SIGURAN SAM DA NE CITA KOMENTARE NA SVOJ RC JER VISE DOK MU TRAJE MANDAT NEBI SE JAVIO NI KAD GA KONOBAR PITA JELI MU JOS NESTO TRIBA !

Izvanredno, traze se naravno Poslovni planovi, za najmanje 5 godina unaprijed.
A dali negdije mozemo vidjeti PLAN I STRATEGIJU HRVATSKE ZA DUGOROCNO SREDNJE I KRATKOROCNE PERIODE da ocijenimo uklapa li se nas plan u planove Hrvatske, ili je Hrvatska drzava bez plana?

Vise desetaka innovativnih projekata sa tehnickim i Poslovnim planom povoljno detalje trazite na Project-manager@consultant.com

kalendar, 30.01.2015. u 15:56
…NE CITA KOMENTARE…

The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter. – Winston Churchill

U ne tako davnoj prošlosti u više navrata se po svim medijima i forumima trubilo kako nam je super (Dot-com bubble, Real estate bubble, Stock market bubble, Bitcoin bubble). Svi znamo kako je to završavalo. Mediji i forumi uvijek kasne s informacijama.

A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty. – Winston Churchill

lp i čuvajte živce[emo_smijesak]

Očekujemo da klaun od Marasa i slični klaunovi iz vlade te sabora dobiju doživotnu zabranu obavljanja službeničkih poslova, jer tu štetu nemre namirit ni štamparija novca! A tko želi cirkus nek ide u Moira Orfei!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Samo jedna rijec = TUDUM

kada se sjetim kako je plakao, kada je drug Ivo izgubio mjesto, mogu samo zamisliti kako će to izgledati kada on dobije nogu

New Report

Close