Obustavlja se isplata 50.000 mirovina

Naslovnica Forum Komentari članaka Obustavlja se isplata 50.000 mirovina

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

bravo, kakvi ste vi lumeni, samo uzmite najslabijima, neinformiranima, neumreženima, koji nemaju nikoga da za njih pošalje OIB poštom. pa da, i vama je jasno da takvi ne izlaze na izbore i nemaju se kome požaliti, njih možete i izgladniti na smrt a da nitko ne skuži. super ste izgovor našli. vi ste im to jest država taj broj uopće dodijelili a sad ćete im oteti sredstva za život jer oni kao vas nisu informirali o tom vašem broju za koji oni sigurno nikad nisu ni čuli. da da, samo se riješite tereta, ostat će više novca za božićnice za vaše birače.

Ima tu svašta,u ovakvoj (ne) uređenoj i korumpiranoj kaljuži od države. Preko mrtvih se dolazi na vlast i dobro živi.[emo_vrtimise]

…meni nije jasno kako jedan HZMO ne može imat kontrolu nad isplatom mirovina svojim osiguranicima…

…moja majka svake godine mora kod javnog bilježnika potvrditi da je živa i poslat to u EU…

…samo se valjda naš HZMO dosjetio da bi osiguranici iz bijelog svijeta morali dolaziti kod naših 50 birokrata na noge kako bi ovi dokazali da na njima još kako tako mogu stajati…

…slijedeće bi moglo biti da otrče kao dokaz jedno sto metara šprinta…[emo_zloban][emo_vrtimise]

Potpuno ispravan potez Miranda Mrsića. Dosta je bilo zloupotreba.
Ne radi se o tome, da se OIB ne može nabaviti…
Radi se o čistoj zloupotrebi državnog novca…..i točnom plaćanju.

Kako je rekla BAKICA, u Njemačku moraš svake godine poslati potrde da si
ŽIV i da ti se produžuju sva prava u Hrvatskoj……inače, nema mirovine.

A kod nas , poštari, ucviljena rodbina, opunomoćenici, pitaj Boga tko
u BIH, Srbiji i dalje , prima hrvatske mirovine…..

Tome treba stati na kraj. Svatko tko je živ i umirovljenik je, pitat
će državu- zašto nije dobio mirovinu……pa će poslati OIB….

HDZ je svašta radio, zar bi sad bilo čudno da jedno 1500 mirovina,
ide negdje u isplatu….nalozima na nečije račune…?????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

***mene samo zanima, a čujem da se isplaćuje 42 000 mirovina u Srbiju, e mene zanima kak će te junačinesa stranim državljanstvom poslat OIB u poreznu upravu?… ili je kvaka 22 u tome kako dati 42 000 četnika hrvatski OIB i faktički i pretvoriti u državljane Hrvatske

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

…..junačine sa stranim državljanstvom..? Pa, je si ti pijan…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


…..junačine sa stranim državljanstvom..? Pa, je si ti pijan…?

***čuj stara, 42 000 mirovina Hrvatska država isplaćuje svaki mjesec nekima u Republici Srbiji, evo pitaj idući put na sjednici svog lokalnog SDP-a, nakon točke devalavacija kune

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Savjetujem Mirandu da svim penzionerima obustavi isplatu mirovine.Penzioneri su najvece zlo za hrvatski proracun.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close