Objavljen Registar branitelja, evo gdje možete naći popis

Naslovnica Forum Komentari članaka Objavljen Registar branitelja, evo gdje možete naći popis

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

***tko odgovara za netočnosti u tom registru i kome se obratiti za ispravak greški tipa broj dana neborbenog sektora upisan pod borben i obratno?

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Imaš email: registar@branitelji.hr

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

ja bih htio pitat kako nas sad nema pravih branitelja na spisku al laznih koliko hočeš . možda je tako i bolje . hvala na odgovoru

gledam u ovaj prozorcic i razmisljam sta napisat.
upisao sam svoje ime i prezime u trazilicu registra i zamislite ja ne postojim. a jos uvjek sam aktivno u vojsci. bas me zanima od kud su vadili podatke jer opet nas nema.
hvala vam….

Vidim da su u izradi jako savjesni bili kad mene nema na tom spisku a došao sam izvana ovdje ratovati , svaka vam čast na još jedan VELIKI NIŠTA ka uvijek jer ova VLADA za ništa drugo nije ni sposobna !!!!!!!!!

I JA SE SLAŽEM SA KOMENTAROM JA IMAM STATUS BRANITELJA I BIO SAM ALI ME NEMA NA SPISKU

..upisala ime i sve što treba, i deset puta ispravno prepisala tekst/slova- ali..
registar – se NE OTVARA!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

nešto nije ured sa slovima
i ja tipkam čitav dan
neki put mi i otvori

pokusavam se sjetit barem jednog imena neke cistacice
vjerujem da su imena cistacica i takvih u registru. jer mojeg imena nema.

Zanimljivo , ne znam kako je moguce pa nema me u tom casnom registru , smjesno

Neznam kako vama neće da se otvori traženo ime?, kod mene sve funkcionira savršeno!, možda vam je int. linija loša? ili je nešto sa preglednikom ne “štima”.
Ja sam malo pogledao i odmah sam “naletio” na velike “borce”. Evo vam jedna gospođa Iz Novog Vinodolskog, Demirović Nada (1946g.), koja ima ravno 984 dana borbenog “staža” (ima staža sa kuhanjem kava u kancelariji Narodne obrane u Crikvenici), a nije ni oružje nikad zadužila [emo_smijeh], da, ima i Spomenicu i tko zna što još?, odmah mi je prisjela pretraga. Eto, pozdrav svima.! [emo_namigusa]

Proradio je Registar branitelja, nakon dosta pokušaja i sad radi normalno….
Na žalost, ono što sam i očekivala, poznata imena, sa dosta staža u MORHU i
DORHU….zbrajam dane , množim godine…suprug veli, da pojma nemam oko toga
kako se što računa…i kako ne znam koje on ima činove….?!
Moram privatno reći, da mi u to vrijeme, nije bio suprug, možda njegova bivša žena, to bolje zna….i neću se s tim više zamarati….ako je nešto krivo
uradio, ja ću ga prva prijaviti…sutra, na kavi..nek se čoporativno raspravljaju
ko koga…šta je-tu je.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Neznam kako vama neće da se otvori traženo ime?, kod mene sve funkcionira savršeno!, možda vam je int. linija loša? ili je nešto sa preglednikom ne "štima".
Ja sam malo pogledao i odmah sam "naletio" na velike "borce". Evo vam jedna gospođa Iz Novog Vinodolskog, Demirović Nada (1946g.), koja ima ravno 984 dana borbenog "staža" (ima staža sa kuhanjem kava u kancelariji Narodne obrane u Crikvenici), a nije ni oružje nikad zadužila [emo_smijeh], da, ima i Spomenicu i tko zna što još?, odmah mi je prisjela pretraga. Eto, pozdrav svima.! [emo_namigusa]

Nije kriva ta žena ,kriva je korumpirana vlast koja je to dopustila
jel normalno da inspektor u policijskoj postaji sjedi u uredu i radi svoj posao
a ima čitav rat u borbenom sektoru ili policajac koji je pisao kazne po gradu
ja mislio da logistika nije borbeni sektor svašta

Javni službenik, pa to ti ja govorim….. Svi policijski inspektori , uključujući i inog,imaju ta rješenja o statusu – tog neborbenog …ne znam šta…
a radili su svoj posao u redovno radno vrijeme, i nisu vidjeli ni ratište ni borbu….. motali su se oko kasarni, preslagivali oružje……dočekivali oružje iz inozemstva …kuhali kavu za to vrijeme / gospođa iz NOvog i sl /……
osiguravali sve i svakog itd..itd.. pa kaj, to je RAT?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close