O sigurnosti Agrokora od sada brine samo Zlatko Marić

Naslovnica Forum Komentari članaka O sigurnosti Agrokora od sada brine samo Zlatko Marić

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

e jbg. sad ce ovi sto su radili u Pro-agentu pasti na 2-2500 tisuce mjesecne place. Welkam to sokol.

I opet kao i mnogo puta do sada u mladoj demokraciji: Para na paru, lupež na lupeža [emo_palacd]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

To se znalo onog dana kada je Pro-Agent preuzeo bivsu Beljsku Unutarnju cuvarsku sluzbu, kada se Belje olaksalao za 72 covjeka. Vodstvo ProAgenta je ocito bilo nesposobno voditi poslovanje jer sa onom velikom satnicom sto je Belje placalo, nisu bili u mogucnosti poslovati s nulom a kamoli plusom. E sad ili je to nesposobno vodstvo ili kreativno racunovodstvo!

@mister
placa u proagentu je za smjene svake druge noci po 12 sati……..2506kn (sve uracunato)



@mister

placa u proagentu je za smjene svake druge noci po 12 sati……..2506kn (sve uracunato)

zanimljivo… ja sam cuo da je placa oko 5 tisuca za Konzume u ZG…

@mister

moguce da je 5000 u zg, sam sigurno ne za dopusteni mjesecni fond sati…..
decki po zg rade i preko 250 sati mjesecno i vjerovatno da je prijevoz od max 500kn uracunat u to
baranjski dio proagenta je radio isljucivo po fondu sati (172-184) i ona navedena od 2506 je istinita (ja ju dobivao) + 500kn prijevoza a voznja 40km po smjeni……pa si racunaj

čuj, to je bila info koju sam par puta cuo, ali iz druge ruke. Nemam razloga da ti ne vjerujem. Ono sto mogu pretpostaviti, tesko da ce ikome biti bolje sada kada je dosao sokol maric, moze biti samo losije jer ne prati ga bas dobar glas.

nasadio ga toda

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/todoric-mi-je-govorio-sve-je-u-redu-rusi-spasavaju-sve-nas-je-prevario-20170601?gclid=COX6ndGAptQCFdQ_GwodqSUATg

Nitko u ovoj državi nije spreman izmijeniti te Pravilnike o zaštiti imovine…..osoba i sl..????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close