‘O Ruži Tomašić i dalje mislim sve najgore’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘O Ruži Tomašić i dalje mislim sve najgore’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

…ovaj pjetlić stvarno nema takta…on se uopće ne zna politički izražavati već koristi riječnik ko da se svađa sa ženom…

…pa ni meni politička stajališta gđe Ruže nisu bliska,ali ipak se ne bih tako izrazila “da o njoj mislim sve najgore…”

…što to treba značiti?,da ju mrzi,da mu je odvratna,da mu se gadi…da bi se potukao s njom,da bi joj opalio šamar?

…pa bilo bi mu bolje da ne ponavlja greške pa da uvažava svoje protivnike,jer čak i Ruža Tomašič je u političkom ringu…i kao takvu treba ju uvažavati…

SDP izašao iz Hrvatskog Sabora kada se glasalo o neovisnosti Hrvatske :

SDP u Hrvatskom Saboru tražio da se uz himnu Lijepu našu izvede i himna Hej Slaveni :

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qxIHi5UyEBc [youtube.com]

Šta ste i mogli očekivati od SDP-ovaca ?
Poslušajte ovaj razgovor slučajnog premjera s Bagom .
Bagi je bilo neugodno slušati besramne uvrede Saborske i Europske zastupnice koju su izabrali građani Hrvatske .
Još jednom je premjer pokazao da mu nedostaje kućnog odgoja .
Sramota tko nam vodi Državu .
Svi pokazatelji su u padu samo rastu uvrede neistomišljenika .

.

Ovo samo pokazuje kakav je jadan bas Premijer., i kao civhek i i kao politicar.
Najpanetniji je kad suti. Ali ne moze sutitit dovijeja. Mora nejad nesto nejad i reci. Sve gkuplje izjave od glupljih. Srecom.mislim da nece za dugo.
Ovaj tip se ne kuzi u nista. Gospodarstvo – pojma nena.
Odnosi sa javnoscu – nula. Nacin ophodjenja – nula.
Pa nije ni cudno kad ga je Sanader lansirao.
Odabir ljudi mu je katastrofalan.
Sve skupa zali Boze potrosenog vremena.
Ali sve ce ovaj narod izdrzati. Sto ovaj narod moze izdrzati, to Rusi, to Rusi nebi izdrzali!

Auuuu…ovo je stvarno nisko..nazvao ju je čak i “zlom” i “gorom od elementarne nepogode”…sramota,izgubio je kompas. Kao da se svi moraju toj EU klanjati kao zlatnom teletu

Milanovic je zlo kakvo majka nije rodila. On je elementarba nepogoda. Kajav je kao da ga je kanalizacija izbacila.
Kako ovo zvuci gosp Milanovici kad se promijeni samo ime.
Vrlo lose, vrlo lose. Neugodno mi je cak i pisati , a kamoli to govoriti.
Kratko i jasno tip je Primitivac.

Gdje su nam sad oni divbni borci za “ljudska” prava? Ovaj vrijeđa legalno izabranu zastupnicu, eurozastupnicu i k tome ženu. Ali ne, nema sarnavki, pusića, teršeliča i ostalih. Njih zanimaju neki drugi “ljudi”, oni se zalažu samo za “prava” odabranih. Pretpostavljam da u ovom slučaju već pišu priopćenje u kojem hvale Milanovića za govor ljubavi.

Milanović i dalje juriša na vjetrenjače. On kao politički antitalent ne shvaća da je upravo on uskrsnuo ove dinaroidske kvazidesničare time što im je kao premijer poklanjao više pažnje nego svojoj vlastitoj glasačkoj bazi, pa i vlastitim političkim saveznicima. To je jednostavno taj sitnočinovnički mentalitet i totalni manjak bilo kakvog rukovodećeg iskustva koje onda pokušava nadomijestiti nefokusiranom prepucavačkom retorikom na razini mjesnog debatnog kluba.

…sad sam pogledala njegov intervju sa Bagom…pa on apsolutno nema takta…fali još da je i madrac spomenuo…dragi Bože…jadna ona njegova ženica s njim…

Pa nazalost je u pravu

Samo da malo više posijedi, a hoće, eto pljunutog haskija, ali bijesnog

MILANOVIĆ NE ODUSTAJE
‘Ruža Tomašić gora je od elementarne nepogode’

Iako je premijer i predsjednik SDP-a Zoran Milanović sinoć smireno čestitao HDz-u na pobjedi na izborima za Europski parlament, u razgovoru za Dnevnik Nove TV još jednom se osvrnuo na uspjeh Ruže Tomašić, o kojoj i dalje misli sve najgore

‘Ruža Tomašić gora je od elementarne nepogode’, bez problema je u Dnevniku Nove TV kazao premijer Zoran Milanović.

Iako ga je novinar Mislav Bago pokušao upozoriti da se radi o uvredi osobe koju su građani izabrali na izborima, Milanović se nije dao smesti.

‘Građani su u mnogim zemljama birali svašta.
Za mene onaj koji je u stanju reći za pripadnike drugih nacija da su gosti u Hrvatskoj, to je za mene društvena nepogoda.
Ja to smatram zlom negativnim i ja sam svjestan da jedan broj ljudi u Hrvatskoj na to plješće, međutim, velika većina na to gleda s neodobravanjem, a mnogi i s gnušanjem’, kazao je Milanović.

U razgovoru se osvrnuo i na mali odaziv birača na izbore, kazavši da razloge u tome vidi u krizi i općem nezadovoljstvu.

‘Odaziv uvijek može biti i manji nego što očekujete.
Ovo čak i nije bio odaziv, ovo je bila ogluha birača na poziv na izbore.
Svi su očekivali malo veći odaziv, 20 posto skoro pa nije odaziv.
Ukupan broj birača izašlih je manji od broja glasova koje je SDP sam dobio na izborima 2007’, kazao je Milanović.

Upitan je li napravio stratešku grešku kada je u izborima za Europski parlament odbacio Ivana Jakovčića kao partnera, Milanović je kazao:
‘Kako mislite odbacio?
Kako mislite to da se ljude uzima u koaliciju?
Kad netko odluči otići svojim putom, onda mora snositi i dogovornost za to. Gospodin Jakovčić nije ušao u Europski parlament, a s obzirom na sve što se događalo između SDP-a i njegovih komentara, pitanje je tko je koga odbacio.’

Upitan smatra li da su ovi izbori na neki način i bili referendum o načinu rada njegove vlade, Milanović je kazao
‘ako je to referendum, onda se pokazalo da je nacija podijeljena’
te dodao kako je uvjeren da je podrška Kukuriku vladi i strankama te vlade puno veća.

Bago je prošao super dobro, zna se zaustaviti na vrijeme,inače ……
veliku bi nam uslugu Zoka učinio da se na vrijeme javi dr. Buriću, nekako mi se čini da se osjeća nepodobnim nesposobnim polugostom u Hrvatskoj, baš pravi žutokljuni galebardić

el bahati, gura po svom.sva sreća postoje suhozidi…

sramota kakav rječnik od premijera

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

New Report

Close