NOVO – Poslovna knjižara – shop.poslovni.hr – do 26.11 30% popusta

Naslovnica Forum Razno Obavijesti NOVO – Poslovna knjižara – shop.poslovni.hr – do 26.11 30% popusta

Do 26. studenog 30 posto popusta na Masmedijine naslove kupljene putem Poslovne knjižare – http://shop.poslovni.hr

Masmedia, nakladnička kuća za izdavanje poslovnih i stručnih knjiga i časopisa, u suradnji s Poslovnim dnevnikom i portalom poslovni.hr, pokrenula je online Poslovnu knjižaru na adresi shop.poslovni.hr. Svrha Poslovne knjižare je da na jednom mjestu ponudi i omogući jednostavnu kupnju i dostavu poslovne, stručne i znanstvene literature.
Internet portal poslovni.hr kao centralni hrvatski gospodarski portal predstavlja idealan medij za promociju i prodaju poslovne, stručne i znanstvene literature. Sama knjižara je visoko integrirana s ostatkom portala. Kao rezultat toga, na naslovnici portala poslovni.hr se reklamiraju najinteresantnije aktualne knjige, dok se uz same članke nude knjige srodnih tema po principu ključnih riječi. Također, za već postojeće registrirane korisnike portala poslovni.hr nije potrebna ponovna registracija za korištenje Poslovne knjižare, već je moguće koristiti isti korisnički račun za kupovinu.
Uz prodaju poslovne i ekonomske literature, knjižara će se baviti i prodajom stručnih i znanstvenih naslova iz drugih područja svih zainteresiranih nakladnika u Hrvatskoj.

U ovom trenutku dostava proizvoda je moguća samo na teritoriju Republike Hrvatske, ali u kratkom roku bit će moguća i dostava u druge zemlje.

http://shop.poslovni.hr

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

odlično!!! ali sredite malo to sve jer program trenutno odbija transakcije.

Izgleda da autorizacijski server odbija određen tip kartice, provjeriti ćemo zašto

Krešo Jurišić, voditelj razvoja Corvus INFO d.o.o.

bok svima

evo i meni kontstantno odbija transakcije za sve vrste kartica

Isprika svim korisnicima. Nama su na testiranju prolazile transakcije, ali izgleda da se sada pojavio problem za MasterCardom (a možda i drugim karticama, Diners sigurno radi). Problem će biti otklonjen vrlo brzo.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Problemi s plaćanjem karticom su otklonjeni. Sada sve funkcionira kako treba.
Ispričavamo se još jednom svima koji nisu bili u mogućnosti realizirati kupnju i molimo ih da sada pokušaju ponovo.

Hvala,

Web redakcija

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Da li se može kod vas kupiti knjiga

Socijalna inteligencija – Daniel Goleman,
Social Intelligence: The New Science of Human Relationships, Hutchinson, 2006., 416 stranica

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

U ovom trenutku ne, ali će ponuda uskoro biti obogaćena za knjige drugih poslovnih, stručnih i znanstvenih izdavača pa tako vjerojatno i knjige koju tražite.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Pitam zato jer se pojavila kod vas na stranicama. Pozdrav

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Mi u našim člancima predstavljamo knjige domaćih, ali i stranih izdavača koje bi mogle zanimati poslovnu publiku. Neke od tih knjiga nisu niti prevedene na hrvatski jezik i te vjerojatno nećemo niti imati u prodaji.
Mi u našem online shopu u budućnosti namjeravamo ponuditi sva važnija domaća poslovna, stručna i znanstvena izdanja.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

pozdrav,
kada planirate (u suradnji sa Masmediom) izdati neki vodič za investitore,
u kojem bi bili objašnjeni svi fundamentalni pokazatelji?

Pogledajte knjigu “Analiza financijskih izvještaja” od Katarine i Lajoša Žager.
http://www.poslovni.hr/20292.aspx

Radi se o izuzetnoj i jako praktičnoj knjizi

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik


Pogledajte knjigu “Analiza financijskih izvještaja” od Katarine i Lajoša Žager.
http://www.poslovni.hr/20292.aspx

Radi se o izuzetnoj i jako praktičnoj knjizi

Odlicna knjiga, procitao nekoliko puta. Definitivno dobra preporuka.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Ne znam je li dobra,upravo sam ju dobio jučer…vidjet ćemo.
Imate li što od Orsaga u ponudi…osim fin. emisijom vrijednosnih papira i buđetiranje kapitala?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close