Novi problemi za bivšeg ministra: Kuščević obavio prenamjenu za tajne vlasnike 20 off-shore tvrtki

Naslovnica Forum Komentari članaka Novi problemi za bivšeg ministra: Kuščević obavio prenamjenu za tajne vlasnike 20 off-shore tvrtki

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ma šta ne pustidu čovika da i dalje of šora (otvoreno piša) po Hrvatskoj, a moga je sva nam zemljišta lipo prodat, jer ionako svi iseljavaju i neće nikom trebat

pa nenad šaljić je i napisao knjigu o evaziji poreza putem off shore tvrtki a u zadnje vrijeme i živi u poreznoj oazi CH

ma ja ne vjerujem

mi smo ipak zemlja slučaj

Pa ima saborski imunitet…

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

tajni vlasnici ahahahahahaha, ma u ovom apsurdistani sve može, pogotovo ako imaš pravu iskaznicu .. jao di mi živimo i sa kim, pa to nije za vjerovati…

Pod hitno treba uvesti porez na mesetarenje i prenamjenu zemljista…

Npr. Ako kupis teren, i prodas ga unutar 5 godina zbog prenamjene ili manipulacije, pa si prodao jer se radi cesta.. a tvoj pajdo ti namjestio… onda na tu razliku placas 90% porez, ,,,, unutar 10 godina 70%… tek nakon 50 ili 70 godina ide normalan porez koji se i inace placa


Pod hitno treba uvesti porez na mesetarenje i prenamjenu zemljista…

Npr. Ako kupis teren, i prodas ga unutar 5 godina zbog prenamjene ili manipulacije, pa si prodao jer se radi cesta.. a tvoj pajdo ti namjestio… onda na tu razliku placas 90% porez, ,,,, unutar 10 godina 70%… tek nakon 50 ili 70 godina ide normalan porez koji se i inace placa

Cek malo. Samo sad reci jos da si ozbiljan …. Kakav ibogi zakon ??? Mislim ….

New Report

Close