Novca za Brodosplit više nema: Debeljak traži pomoć države ili će otpustiti pola radnika

Naslovnica Forum Komentari članaka Novca za Brodosplit više nema: Debeljak traži pomoć države ili će otpustiti pola radnika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kupio Mercedes pa nemaš za servis i sada moliš državu? Lako tako, i ja bi tako.

Baš se neki dan vozim po Slavonskoj i gledam koji lijep Mercedes u traci pored mene, kad ono gospodin osmijeh od uha do uha i mobitel na ušima :))))

hebale vas rupe bez dna , punite ih ali iz privatnih đepova .koliko se love zapali pdv bi mogao biti 15%

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Uspija je u 3 godine svest Skver na malo jaci obrt i to sa svim mogucim subvencijama od drzave za restrukturiranje.Hvala SDPu i HNSu na ovim darovima.

Kakvi se ovo probisvjeti javljaju.. pa čovjek je tražio samo da mu Država omogući ravnopravno sudjelovanje na tržištu.


Baš se neki dan vozim po Slavonskoj i gledam koji lijep Mercedes u traci pored mene, kad ono gospodin osmijeh od uha do uha i mobitel na ušima :))))

Pa nema čovjek za “hads-free set”!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close