Nova vještina Kolinde Grabar-Kitarović: predsjednica uvela trajekt u supetarsku luku

Naslovnica Forum Komentari članaka Nova vještina Kolinde Grabar-Kitarović: predsjednica uvela trajekt u supetarsku luku

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

mislim da se ovakvim postupcima krši nekoliko Zakona, ali dobro, nismo svi pred zakonom jednaki, evo ja bih recimo svome djetetu dao da vozi automobil sjedeći meni u krilu kroz Zagreb, njemu bi to bilo zabavno, ali policija to sigurno ne bi dozvolila, jedinu korist od ovog poučavanja uparavljanja trajektom vidim u tome, ako bi predsjednica jednoga dana ukrcala cijelu Vladu i otplovila negdje daleko, daleko, daleko s njima i tamo ih zauvijek ostavila


mislim da se ovakvim postupcima krši nekoliko Zakona, ali dobro, nismo svi pred zakonom jednaki,

Kolinda sve više i više nalikuje na Putina. Ako Putin može vozit podmornicu zašto ova ne bi mogla brod?


ako bi predsjednica jednoga dana ukrcala cijelu Vladu i otplovila negdje daleko, daleko, daleko s njima i tamo ih zauvijek ostavila

U idealnom slučaju i ona bi ostala tamo daleko,daleko ….

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !



mislim da se ovakvim postupcima krši nekoliko Zakona, ali dobro, nismo svi pred zakonom jednaki,

Kolinda sve više i više nalikuje na Putina. Ako Putin može vozit podmornicu zašto ova ne bi mogla brod?


ako bi predsjednica jednoga dana ukrcala cijelu Vladu i otplovila negdje daleko, daleko, daleko s njima i tamo ih zauvijek ostavila

U idealnom slučaju i ona bi ostala tamo daleko,daleko ….
[/quote]

Putin ? ah što ti je demokracija danas [emo_smijeh]

Očekivano da ce mediji odmah napasti. A Jadrolinija se oglasila i rekla da je riječ o slikanju. Svima realnima je jasno da nije ušla u kokpit Airbusa nego sporog plovila pod kontrolom stručnih ljudi. Svaki političar koji dolazi iz tzv desnog spektra može očekivati napade medija doslovno za sve dok npr imamo primjer premijera kojeg unatoč stotinama gafova doslovno štite ili cak ni ne prenose štetne izjave (npr da je u rat išla samo sirotinja a elita bila na sveučilištu – nijedan medij nije to objavio)…ili prihvate izgovor tipa “prehlada”.


Očekivano da ce mediji odmah napasti. A Jadrolinija se oglasila i rekla da je riječ o slikanju.

…”predsjednica uvela trajekt u supetarsku luku” – pročitaj naslov sa razumijevanjem.
Halo što predsjednica ima radit za kormilom broda[/b] – ništa njoj tu nije[/b] mjesto – ali išla se šepirit pa je dobila što je tražila.

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !



Očekivano da ce mediji odmah napasti. A Jadrolinija se oglasila i rekla da je riječ o slikanju.

…"predsjednica uvela trajekt u supetarsku luku" – pročitaj naslov sa razumijevanjem.
Halo što predsjednica ima radit za kormilom broda[/b] – ništa njoj tu nije[/b] mjesto – ali išla se šepirit pa je dobila što je tražila.

[/quote]

Ja očekujem da će policija kazniti predsjednicu ako nema položeni ispit za vožnju trajekta.

Ako mene mogu kazniti jer sam zaboravio dozvolu za upravljanjem brodice doma, Thompsona jer vozi motor bez kacige….

Zakon vrijedi za sve jer iznad Hrvatskog sabora je samo BOG.


Očekivano da ce mediji odmah napasti. A Jadrolinija se oglasila i rekla da je riječ o slikanju. Svima realnima je jasno da nije ušla u kokpit Airbusa nego sporog plovila pod kontrolom stručnih ljudi. Svaki političar koji dolazi iz tzv desnog spektra može očekivati napade medija doslovno za sve dok npr imamo primjer premijera kojeg unatoč stotinama gafova doslovno štite ili cak ni ne prenose štetne izjave (npr da je u rat išla samo sirotinja a elita bila na sveučilištu – nijedan medij nije to objavio)…ili prihvate izgovor tipa "prehlada".

I ja sam očekivao da će Predsjednicu napasti lijevi crveni mediji , zgubidani i ostali svima bezkorisni tipovi.
Jaka stvar – voziti trajekt ?
Bivša druga osoba u NATO-u vozi trajekt ?
Ako zna uspješno voditi Državu valjda onda zna voziti i trajekt pod nadzorom stručnih ljudi.

Na kraju plovidbe, zapovjednik trajekta pozvao ju je u posjet posadi, a ona je spremno prihvatila ponudu da upravlja trajektom. Tako je uz pomoć kapetana uvela trajekt u supetarsku luku, čega putnici nisu ni bili svjesni.

I šta vam nije jasno bezkorisni zgubidani ?

.


I ja sam očekivao da će Predsjednicu napasti lijevi crveni mediji , zgubidani i ostali svima bezkorisni tipovi.


Ti si očekivao . U šta si ti pametan mora da si pojeo ribe ovih dana pa si imao napadaj pameti.

Jaka stvar – voziti trajekt ?

Zašto ti pero7 (ne zaslužuješ veliko slovo) ne voziš automobil bez vozačke ?

Bivša druga osoba u NATO-u vozi trajekt ?
Ako zna uspješno voditi Državu valjda onda zna voziti i trajekt pod nadzorom stručnih ljudi.

Stvarno ti je logika na mjestu Ako je suditi po tome tebi pero7 ne bi bilo dozvoljeno ni sijalicu upaliti pa čak ni uz nadzor iskusnih


I šta vam nije jasno bezkorisni zgubidani ?

Kako možeš biti tolika bud.ala To mi nije jasno

Pero7
Znao sam da ćeš braniti svoju desničarku svim silama!!!


Kolinda sve više i više nalikuje na Putina. Ako Putin može vozit podmornicu zašto ova ne bi mogla brod?

Otprilike tako. Gradi se kult politicara-spasitelja koji imaju nadnaravne moci i vjestine. Potrebno im je dati sve vise vlasti uz sve manje kontrole jer oni ce narod najbolje zastiti i pomoci.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


…Ja očekujem da će policija kazniti predsjednicu ako nema položeni ispit za vožnju trajekta…

A gdje se polaze ispit za voznju trajekta? To je po tebi nekakav tecaj od 3 dana izgleda.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Poanta je da mediji od muhe rade slona i to uvijek kad je u pitanju neki političar iz tzv nacionalnih stranaka. Npr pisalo se danima o vožnji Karamarka automobilom njegove žene do bolnice ali stidljivo se izvjestavalo o svakodnevnim vožnjama premijera helikopterom i to za privatne svrhe!


Poanta je da mediji od muhe rade slona i to uvijek kad je u pitanju neki političar iz tzv nacionalnih stranaka. Npr pisalo se danima o vožnji Karamarka automobilom njegove žene do bolnice ali stidljivo se izvjestavalo o svakodnevnim vožnjama premijera helikopterom i to za privatne svrhe!

Ma ovako sam i ja razmisljao,ali kad pogledam malo šire mediji imaju pravo i oni samo brinu za predsjedničino zdravlje. Npr. ovako je i pok. Jure Francetić 22. prosinca 1942. godine pokušao upravljat zrakoplovom pod zapovjedništvom domobranskog zastavnika Mije Abičića kad su išli na zadatak u Liku . Rezultat je da se zrakoplov srušio kraj sela Močile nedaleko od Slunja,a pokojni Jure od zadobivenih ozljeda koje su bile posljedice tog nesretnog pada preminuo 27. prosinca.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ne osvrćući se niti lijevo niti desno samo sam iznio svoje razmišljanje o ovakvim postupcima, nemam apsolutno ništa protiv da netko misli i drugačije, no smatram da predsjednica ponekad nesvjesno prihvaća i bezazlene ponude ljudi u čijem se prisustvu nalazi, prilikom takvih posjeta, koji joj se malo žele dodvoriti, jer ne vjerujem da je došla gore i rekla; DAJ MENI DA JA VOZIM TAJ BROD ! Ali da se ponekad treba kulturno zahvaliti na ponuđenom, bilo bi to puno normalnije, možda to, tko zna koliko puta i učini, ali o čemu bi onda pisali mediji, zamislite samo članak; Predsjednica odbila voziti trajekt ? bilo bi komentara- pa što ona sebi umišlja, ne zna ni trajekt voziti, kako će državu voditi, itd,itd:
Osobno sam mišljenja da treba uvijek preventivno ukazivati na anomalije, jer kada brod tresne o mol ili hrid, onda je kasno, a mi takvih “brodova” imamo na pretek širom Hrvatske.
Sjetimo se samo ne tako davno slučaja Costa concordie, gdje su iz čiste zajebancije i objesti poginuli ljudi, koji su bili nečiji sin, kćer,otac, brat, majka…..znamo da se i tamo nekakava Moldavka(?) motala neovlašteno po kabini, što naravno nije usporedivo s ovim našim slučajem, ali vrag ne spava, kao što nije spavao ni kada je Stazić nedjeljom s ekipom , razbio službeni saborski Audi, a o tome se i danas šuti, jer su novinari zaspali. Da je pri tome ubio nečije dijete, onda bi se malo drugačije stvari postavile.
Nisam za stvaranje kulta ličnosti u niti jednom slučaju, jer nema nikakvo opravdanje, samo se dobije iskrivljena slika osobe koja je kao i svi ostali smtrnici, ali kada se malo obradi kao pokojni Joža, onda je najbolji u svemu, a to ni približno nije točno

New Report

Close