Nova pravila za ulaganja mirovinskih fondova: Ludost ili genijalna ideja?

Naslovnica Forum Komentari članaka Nova pravila za ulaganja mirovinskih fondova: Ludost ili genijalna ideja?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To će biti zgodan način za izvlačenje novaca iz mirovinskih fondova. Prijavim startup “Nova frizura Milijana Brkića” za to zatražim 100000 hrk, Vasi stavim periku & lovely jubbly. Pa ti nemoj dati ako smiješ. Škegrini FGS-ovi bit će mala beba za ovo.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Dobar LOL.

mi smo ipak zemlja slučaj

Državna kasica prasica. Kakvo ulaganje? To su spalionice novaca. Ali kad narod libo racku, zašto bi mene…

Hahaha pa trebali su Prpića pitat za mišljenje!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Pa ministar je meteorolog i jedini mu je posao bio stažiranje kod plenkija, čemu se čudite.

Jedino pravilo koje treba mijenjati kod mirovinaca je to da ne smiju ulagati u obveznice RH.

A što se može očekivati od pubertetlije koji nema osjećaj odgovornosti?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Neodgovorna i krajnje debilna ideja.

To će omogućiti fond menadžerima da nafutraju firme svojih prijatelja… kao jedan uvaženi koji financira projekt svog frenda sa “čarobnim napitkom” u limenci.

Zna se da je projekt njegov. Al lakše je paliti tudji novac, a za svoj kupovati i graditi nekretnine po Istri, Kvarneru, vinograde po Pelješcu i sl.

Ovo je veleludost !
I to je još blaga riječ.
Tridesetak godina sam radila puno i dobro, i neka sam, tko mi kriv….za sada ovo
Spalionica je riječ koju sam naučila na ZSE, a ne na kolegiju Ekologija

New Report

Close