Noćni sastanak dobavljača Agrokora i ruskih bankara: Roglić otkrio da robu ne dostavljaju od prosinca

Naslovnica Forum Komentari članaka Noćni sastanak dobavljača Agrokora i ruskih bankara: Roglić otkrio da robu ne dostavljaju od prosinca

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

vrlo pametan odgovor od vrlo pametnog čovjeka

Koje stvaranje histerije, novinar napiše histeričan naslov, koji sugovornik i zadnjoj rečenici opovrgne, bravo za novinara i njegovu propagandu

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Ne znam čime je ovaj zaslužio svoje konstantno mjesto u medijima kad se govori o poduzetnistvu!? Kakve su njegove zasluge za hrvatsko gospodarstvo i što to točno proizvodi? Ništa! Jedinu proizvodnu firmu Croatia baterije je ugasio. Samo distribuira i preplavljuje Hrvatsku sa ultraskupim stranim brendovima! (Npr marza za obične britvice koje distribuira je 4000%).

kadija, najsritniji bi bija kad bi ti tu osobu upozna ili kad bi ti doša bar u susidstvo ne u zgradu u isti ulaz,


Ne znam čime je ovaj zaslužio svoje konstantno mjesto u medijima kad se govori o poduzetnistvu!? Kakve su njegove zasluge za hrvatsko gospodarstvo i što to točno proizvodi? Ništa! Jedinu proizvodnu firmu Croatia baterije je ugasio. Samo distribuira i preplavljuje Hrvatsku sa ultraskupim stranim brendovima! (Npr marza za obične britvice koje distribuira je 4000%).

kolega nećete valjda reći da on ne prodaje ništa domaće? ili čak to ne izvozi? po meni poduzetništvo je sve što zapošljava radnike i donosi novac.

who dares, wins

Sram neka Vas bude gospodine Roglicu. Ic ovrsit ovog dobrog covika treba biti proglaseno kaznenim djelom.Uvest u kazneni zakon tko pokusa ovrsit sistemski vazne kompanije ce se kaznit zatvorom od 5 do 10 godina.
http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/agrokoru-prvu-zaduznicu-pustio-orbico-branka-roglica-to-je-cista-sabotaza-kaze-drugi-veliki-dobavljac-koncerna-roglic-je-svima-otezao-polozaj/5836827/

Ivica Todorić-"Dugujem,dakle jesam."

verdi@ naravno da je to poduzetnistvo. No od njegovog poduzetništva Hrvatska nema nikakve koristi osim on osobno. Todoric sta god o njemu mislili ima i razvijao je i jaku proizvodnju u RH cak i u slabije razvijenim regijama poharanim ratom (Baranja). Roglić apsolutno nikakvu nego samo stalno docira iz medija i pametuje. Ove baterije na slici su jedina proizvodna firma koju je kupio i naravno zatvorio! Sta je on to pozitivno napravio za hrvatsko drustvo sa svojim ogromnim uvozom skupih stranih brendova!?

ma tip je smradac, želi se okoristiti tuđom nevoljom


verdi@ naravno da je to poduzetnistvo. No od njegovog poduzetništva Hrvatska nema nikakve koristi osim on osobno. Todoric sta god o njemu mislili ima i razvijao je i jaku proizvodnju u RH cak i u slabije razvijenim regijama poharanim ratom (Baranja). Roglić apsolutno nikakvu nego samo stalno docira iz medija i pametuje. Ove baterije na slici su jedina proizvodna firma koju je kupio i naravno zatvorio! Sta je on to pozitivno napravio za hrvatsko drustvo sa svojim ogromnim uvozom skupih stranih brendova!?

kolega koliko ja pratim on plasira i domaće proizvode na strana tržišta (od onih koji mene zanimaju badel) ,a to što mi imamo jako malo prozvoda za plasman na strana tržišta to je već nešto sasvim drugo. onda opet svaka firma ima svoje kanale pa ti zastupnici po stranim zemljama prave više troška nego koristi i td.

who dares, wins

ruski igrač…

New Report

Close