Njemačka traži 1.000.000 radnika, evo u kojim je zanimanjima otvoreno najviše natječaja

Naslovnica Forum Komentari članaka Njemačka traži 1.000.000 radnika, evo u kojim je zanimanjima otvoreno najviše natječaja

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Koji naslov?

Uskoro bi i Hrvatska mogla tražiti 1.000.000 radnika.

Nije bolest sve što boli

Romel, 29.06.2018. u 12:06
Samo u elektro-industriji fali 50.000 inženjera, u IT-sektoru oko 55.000 stručnjaka, dok je u strojogradnji raspisano oko 11.000 natječaja

Bezvezna država .
Kako to da im ne fali niti jedan jedini politolog,sociolog,filozof,pedagog,ekonomist,DIF-ovac,upravni pravnik,nitko s prometa…?

idemo svi, zajedno

Ajmooo

i to ce stati jer to sto sada se nudi nije vise tako dobro a kamoli blizu onog prije 30 godina
zato se i uvoze arapi

Po njima nema stagnacije do barem 2025 ili 2030. Ja ocekujem krizu za recimo 5 godina ….
znaci stiskanje ekonomije, pad zapislenosti…. Zivi bili pa vidjeli !

Potpis

Meni je strašno nedostajao naš ritam, more, sunce i nisam čovjek za rad u kancelariji. Taj nekakav radni dan od 9 do 19 s kratkom pauzom za mene je bio nemoguć.

I onda dok dodje tih milijun ljudi onda ce se otvorti jos 500 000 radnih mjesta zbog ovih milijun novih koji su dosli … i tak stalno u krug .. ili se zaposlenost povecava ili pada… iznimke jako zatvorena i regulirana drustva kao Lihtenštajn

New Report

Close