Nikad više gostiju, ali i praznih kreveta

Naslovnica Forum Komentari članaka Nikad više gostiju, ali i praznih kreveta

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

jednom sam procita najbolji komentar ikad ;: hrvat je covik koji kad se počme češat ne staje dok ne prokrvavi ruku !!!!
ovo je dokaz za to !
a coviku koji je to napisa kapa do poda !

Statistika je prostitutka matematike! A u slučaju gdje statistiku podržavaju razni uhljebi od ministara pa do Turističke zajebnice (HTZ) koji ne žive od svog rada, nego harača, ne vjerujem u rezultate i objave! Broj noćenja raste iz razloga obveze prijava, a vjerojatno je isto upitno glede stvarnog broja noćenja…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Statistika je prostitutka matematike! A u slučaju gdje statistiku podržavaju razni uhljebi od ministara pa do Turističke zajebnice (HTZ) koji ne žive od svog rada, nego harača, ne vjerujem u rezultate i objave! Broj noćenja raste iz razloga obveze prijava, a vjerojatno je isto upitno glede stvarnog broja noćenja…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Statistika je prostitutka matematike! A u slučaju gdje statistiku podržavaju razni uhljebi od ministara pa do Turističke zajebnice (HTZ) koji ne žive od svog rada, nego harača, ne vjerujem u rezultate i objave! Broj noćenja raste iz razloga obveze prijava, a vjerojatno je isto upitno glede stvarnog broja noćenja…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Statistika je prostitutka matematike! A u slučaju gdje statistiku podržavaju razni uhljebi od ministara pa do Turističke zajebnice (HTZ) koji ne žive od svog rada, nego harača, ne vjerujem u rezultate i objave! Broj noćenja raste iz razloga obveze prijava, a vjerojatno je isto upitno glede stvarnog broja noćenja…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

neznam naši ministri su puni informacija ali onih koji njima odgovaraju .
uvjek je bilo da je statistika zbir netoćnih podataka.
da malo prošeću po turistićkim mjestima onda bi znali o ćemu govorim.
javljam se iz Umaga i turistićki sam djelatnik i mogu reći da samo neznam od kuda im sve silne informacije .
barataju brojem noćenja a što ne barataju onda i sa brojem potrošnje…vrlo bitnim ćinbenikom.
bitno da si imaju svoju veliku plaću i bacaj informacije koje želiš.
sramota,ja da radim kao oni dobio bi otkaz prije kraja sezone.

ako ove odine nemam rekord (jer je sve u tur. bransi od konkurencije pogodjeno ..osim spa i it) onda ne znam kada cemo imati dobre rezultate.

New Report

Close