Nikad povoljnije noćenje u Dalmaciji: 10 eura za prvi red do mora

Naslovnica Forum Komentari članaka Nikad povoljnije noćenje u Dalmaciji: 10 eura za prvi red do mora

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nije mi jasno Grčka, Egipat, Tunis sve puklo i gdje odlaze ti turisti. Kod nas ima manje turista umjesto više. A ovo spuštanje cijene je već uništilo mnoge poslove kod nas, to je poznato da se kod nas spušta cijena sve do neisplativosti pa onda svi propadnu. Što se mene tiče ako su gl.u.p.i neka propadnu

Svjedok sam ovoga u Omišu, ali vanpansionska ponuda je nikakva osim kod lipog Kradana koji ima i bazene!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Nije mi jasno Grčka, Egipat, Tunis sve puklo i gdje odlaze ti turisti. Kod nas ima manje turista umjesto više. A ovo spuštanje cijene je već uništilo mnoge poslove kod nas, to je poznato da se kod nas spušta cijena sve do neisplativosti pa onda svi propadnu. Što se mene tiče ako su gl.u.p.i neka propadnu

jesi li ikad bio u grčkoj , tunisu i Egiptu i vidio kakve sadržaje nude? grčka ide kao luda, a kod nas ima manje turista u mjestima gdje nema sadržaja. budi siguran da poreč, rovinj i Dubrovnik nemaju problema sa brojem gostiju i pitaj se zašto je tomu tako već 50 godina. tko nešto nudi, taj i dobije. ja osobno ne bih platio u većini jadranskih mjesta ni 5 eura za noćenje, ali to je samo moje mišljenje. pa ne može se tražiti za noćenje 100 eura i nuditi u restoranima tog mjesta k-plus tjesteninu. putuje li itko s ovog foruma ili se svemu čudite uvijek? znate da se samo budale čude svemu.

...povijest se ponavlja...

Uništeni i bankrotirani Hrvati- ne idu na more………..ili idu na par dana…tjedan eventualno..

Za četveročlanu obitelj treba 10.000 kuna za smještaj- polupansion , a ostalo…. dakle, još 5000.00
minimalno –

Cijene last minute—-l-.tur-……. pogledajte , polasci iz Graza,. Salsburga..ili Ljubljane…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ma gdje je to 10 eura?
Autor lupa gluposti jer zeli jeftino na more pa se nada snizenju.
Split nikad nije imao bogatiju ponudu restorana iako pola njih ima neukusnu hranu.
Ali znaju se pravi restorani.
4 ležajni apartmani idu od 80 eura pa do 150 eura u sezoni prosječno.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Delboy…… situacija nije baš tako blistava kako pišeš-……..javlja mi kćer, da u vrhunskom hotelu s ****na
jednom otočiću kod Rovinja…..nema gostiju….Hrvata uopće NEMA / možda 2 obitelji / …..
Ponuda fenomenalna, hrana- nema čega nema….. ali……cijene oštre….. govore samo engleski..
ko da se srame govoriti hrvatski….. u svakom slučaju…..hotel ..poluprazan..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close