Nije potrebno zapošljavanje već suvisla sistematizacija

Naslovnica Forum Komentari članaka Nije potrebno zapošljavanje već suvisla sistematizacija

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovi novi ministri koji su tražili novo zaposlene…ne znam što bih o njima mislio:
1. da su pročitali izvještaj prošlog ministra, pa im je namješteno…dakle, blesavi su i lakovjerni!
2. da su ih savjetovali bivši savjetnici, očito loše…dakle, nesposobni su se postaviti kao manageri ili lideri?!
3. ili su toliko prozirni, da žele svoje zaposliti – pošto-poto!
:/

Evo, baš jučer sam naletio na prijenos iz Sabora, neko predstavljanje ministara. Pa gledam malo, nitko ne djeluje bedasto (što kod nas baš ništa ne garantira), ali nakon njih tr ili četiri svatim da svi govore isto, imamo po sistemaizaciji dosta nepopinjenih radnih mjeste.
Gasi to, kažem sebi, heb ga, reforme i racionalizacije već počele.

dok se ovi ministri bez iskustva nauče čitati dokumentaciju, uvijek će im podmetati neke bezvezne podatke, uhvatili se sistematizacije, kao pijan plota, jedan je samo rekao da će s postoječim kadrovima sve riješavati, pa normalno je da su u državnim službama sve sistematizacije prenapuhane, npr.ravnatelj, zamjenik ravnatelja, pa 2 pomoćnika zamjenika ravnatelja, tajnik(-ica, ustvari bolje) ravnatelja, zamnjenica tajnice za kavu, zamjenica tajnika za telefonske razgovore, voditelj protokola, zamjenici,, itd itd, + sve ostalo pomoćno osoblje, vozači, nosači, pušači…………..

Čista propaganda ili metoda zbunjivanja raje!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Molimo Vas, smanjite plaće u DRŽAVNIM APOTEKAMA / Gradske ljekarne Zagreb i ostalo /
DJECA sjede na Zavodu za zapošljavanje, neće se nigdje drugdje zaposltit- ČEKAJU SLOBODNA MJESTA
U DRŽAVNIM APOTEKAMA širom Hrvatske, JER IM NOVAC KOJI TAMO ZARADE….a koji teče u potocima……više znači, nego pošten posao kod privatnika plaćen koju kunu manje…….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ne spada tu, ali moram.
Kako će sada taj čovjek, naš novi premijer, shvatiti o čemu se to sve skupa radi
Ovo su sve skupa sitnice, nevažni detalji, ali ih ima milion..
Naš narod neshvaća o ćemu se tu sve radi, a kako će premijer?
Veliko je upozorenje oko izbora ministra C. i ako sada ne shvati da se takovi prijedlozi (izbori) Tako površno i da ne kažem kako, obavljaju, pa šta on tu kod nas može?
Ne da su počeli sada.
Siroti premijer, kada skuži kamo je upao, izgubiti će i ono malo dara govora hr. jezika (ne mislim da je to problem, mislim koliko će ga na toj osnovi naši razni domoljubni, padajući i rastući, srede) dali SUVAG ili bezglavi bijeg odavde.

New Report

Close